सुनसरी,२७ असोज । गत असोज २६ सुनसरीको धरान उप-म.न.पा. वडा नं. ०८ साम्पाङ चोकमा धरान उप-म.न.पा. वडा नं. १५ बिशाल चौक बस्ने दिलिप रोक्काको छोरा बर्ष ३८ को बिजय कुमार रोक्कालाई को.१० प ६२५९ नं. पल्सर मोसा. चलाई ईटहरीबाट धरानतर्फ शंकास्पद अवस्थामा आउदै गरेको बखत जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले शंका लागि निजको शरीर चेकजाँच गर्दा नगद रु.१०९६०।-(अक्षरेपी दश हजार नौ सय साठी मात्र), ब्राउन सुगर १२.५०० ग्राम लागुऔषध समेत फेला परेको हो । उक्त फलापारिएको लागुऔषध सहित निजलाई पक्राउ गरीएको छ ।

त्यसगरी उनको साथमा रहेको को १० प ६२५९ नं. को पल्सर मोटर साहिकल र एक थान सादा कालो रंगको मोबाइल समेत नियन्त्रणमा लिएको छ । उक्त नियन्त्रित लागुऔषध, नगद पौसा र अन्य सामाग्रीहरु लिइ लागु औषध नियन्त्रण ऐन २०३३ वमोजिमको प्रकृया वढाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यलयले प्रेस ब्रिफिङ्ग मार्फत जानकारी दिएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen