सुनसरी, २२ असोज । सुनसरीमा लुकाइ छिपाइ रुपमा ल्याउँदै गरेको ठुलो परिमाणको आतिसबाजि (पटका) इटहरी प्रहरीले बरामद गरेको छ । “केही मानिसहरुले भारतबाट पटका (आतिसवाजी) ल्याउदै छन्” भन्ने गोप्य सुचनाको आधारमा ईलाका प्रहरी कार्यलय ईटहरीको टोलीले आज मिति २०७७।६।२२ गते ईटहरी उपमहानगरपालिका – ५, खाद्य गोदाम नजिकै चेकजाँच गर्दा पुर्व पश्चिम राजमार्गको उत्तर किनारमा उभिरहेका २ जना जिल्ला सुनसरी कोशी गा.पा.- ६ श्रीपुर बस्ने बर्ष २७ को समिर मिया र सोहि स्थानमा बस्ने बर्ष १९ को आलम मिया माथि शंका लागि निजहरुको साथमा रहेको बोरा र कार्टुनहरु चेकजाच गर्दा कोभ्रा नाम लेखीएको पटका ६७ (सर्ससठ्ठी) बन्डल (प्रति बन्डलमा ५० प्याकेट) फेला पारेको छ । उक्त फेला पारिएको सामान सहित निजहरुलाई नियन्त्रणमा लिई मुलुकी अपराध (संहिता) २०७४ वमोजिम सम्मानित सुनसरी जिल्ला अदालत ईनरुवावाट पाँच दिनको म्याद लिई थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलयले प्रेस ब्रिफिङ्ग मार्पmत जानकारी दिएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen