झुम्का
असार ३० । झुम्कामा गएराति अज्ञात समुहको धारिलो हतियार प्रहारले दुईजना गम्भिर घाईते एकजनाको चिन्ता जनक अवस्था रहेको छ । रामधुनी वडा नं. १ झुम्काकी स्थानियवासी लक्ष्मी चौधरी गए राति अज्ञात समुहको हतियार प्रहारले गम्भिर घाईते भएकी छन् ।

कमल देबि थरुनीकी १९ बर्षिय छोरी चौधरी राति घरमा सुतिरहेको अवस्थामा पाँच जनाको समुहमा आएका हतियार धारिहरुले दाउ(कात्ति)ले प्रहार गरेर घाईते बनाएका हुन् । चौधरीको हात,खुट्टा,टाउँकोमा काटिएको छ भने अर्का ब्यक्ति पाहुना आएका २६ बर्षिय आदित्य भन्ने (माधव चौधरी)लाईपनि धारिलो हतियार प्रहारले गम्भिर धाईते बनाएको छ । धाईते दुवैलाई धरान स्थित बिपि प्रतिष्ठानमा उपचार भईरहेको ईलाका प्रहरी चौकी पकलीका प्रहरी निरिक्षक अम्बर निरौलाले बताउनु भयो । प्रहरी निरिक्षक निरौलाका अनुसार काटेको ठाउँबाट रगत धेरै गएकोेले माधव चौधरीको अवस्था चिन्ता जनक रहेको बताएको छ भने लक्ष्मीे बोल्न सक्ने अवस्थामा रहेको जानकारी दिनु भयो ।

हतियार धारिहरुको पहिचान भने खुल्न नसकेको प्रहरीले बताएको । धाईतेहरुको उपचार पछि सोधिखोजि गर्न सकिने बताएको छ । सो आधारमा पक्राउ गर्न सकिने बताए । अहिले पनि खोजिकार्य तिब्र बनाएको ईलाका प्हरी पकलीले जनाएको छ ।

घटना गए राति करिब १ः०० बजे भएको स्थानियहरुले बताएका छन् । दुईतल्ले पक्की भएको भवनमा अगाडिको केहि भाग घर भत्तकिएको स्थानबाट हतियारधारि चढेर आएको अनुमान गरीएको छ । परिवार जनका अनुसार घरको प्यासेज सबै बन्द रहेको थियो । भत्तकिएको स्थानबाट चढ्न सजिलो भएकोले त्याहाबाट चढेर कोठाको ढोका खोल्न लगाए । आफन्त हो भनेर ढोका खोल्दा एकासि हतियार प्रहार गर्न थालेको बताए । पछि हल्ला हुदा घरको अगाडिको भागमा टिनको छानोमा हाम फालेर हतियारधारि भागेको बताए । भाग्ने अवस्थामा टिनको छानोमा हामफल्दा ठुलो आवाज आएको अस्थायी झुम्का प्रहरी बिटका प्रहरीहरुले बताए । सो अवाज केको हो भनेर बुझ्न आउदा घटना भएको जानकारी भएको बताए । घटना पछि घाईते दुवैजना रगतले लतपतिएको अवस्थामा पाएको प्रहरी बताए । दुवैजनालाई तत्कालै उपचारकालागी रातिनै धरान बिपि प्रतिष्ठान पुर्याएको बताए ।

(यस घटनाको तथ्यहरु आउन बाँकि रहेकाले रेडियो रामधुनी ९१.९ मेगाहर्जको अनलाईन तथा फेसबुक पेजमा केहिछन् पछि बिस्तृत जानकारी सहित सामाचार प्रकासशन गर्ने छौँ)

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen