नगेन्द्र धिमाल | २५ कार्तिक, झुम्का

प्रदेश १ सुनसरी जिल्ला , रामधुनी नगरपालिका वडा नम्बर ४ मा रहेको नेपाल सितोरियो कराते शाखा डोजोमा नेपाल करातेका पिता थानेस्वर राईको सम्मान एवम स्वागत  कार्यक्रम गरिएको छ। उक्त कार्यक्रममा वडा नम्बर ४ का वडा अध्यक्ष, कराते शाखा डोजो अध्यक्ष, बुद्धिजिवि र समाजसेवीले भब्यताका साथ स्वागत गरेका हुन । कार्यक्रममा वडा नम्बर ४ का वडा अध्यक्ष मनेश कुमार चौधरी, कराते शाखा डोजो अध्यक्ष रामधुनी नगरपालिका वडा ४ का हरि राउत, समाजसेवी गोपाल पराजुली, गोबिन्द काफ्ले, अमन ढुङ्गेल साथै स्थानियको तमाम उपस्तिथि रहेको थियो।

सितोरियो करातेबाट नेपालका प्रतिस्पर्धीले बिश्वमानै कीर्तिमान र धेरै पदक हात पारेको कुरा पनि व्यक्त गर्नुभयो। रामधुनी नगरपालिकामा बसोबास गर्ने बालबालिको उज्ज्वल भबिस्यलाइ मध्यनजर गर्दै उहाले आफ्नो धारणा व्यक्त गर्नुभएको थियो । उहाले कराते आत्मरक्षाका रुपमा मात्र नभएर भबिस्यमा यसको माध्यमबाट पहिचान बनाउन सकिने कुरा पनि उल्लेख गर्नुभयो।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen