कार्तिक २५, झुम्का

१३औं सुनसरी च्याम्पियनसीप नकाउट फुटबल प्रतियोगिता २०७८ को चौथो दिन हिजो सम्पन्न खेलमा आयोजक टिम जन चेतना युवा क्लब पराजित भएको छ l सहभागी प्रतिद्वन्दी टिम लबिपुर फुटबल क्लब इटहरीले ३-० गोल लगाउदै आयोजक टिमलाइ पराजित गरेको हो l विजय टिमका खेलाडी अभिषेक कालिकोटेले २ गोल गरेका थिए भने योगेन कार्कीले १ गोल थपेका थिए l

खेलको सुरुवात देखि नै राम्रो प्रदर्शन गर्दै आएका लबिपुर फुटबल क्लबले आफुलाई अन्तयमा बिजेता साबित गरेको थियो l उत्कृष्ट खेल प्रदर्शन गर्दै २ गोल गर्न सफल लबिपुरका खेलाडी अभिषेक कालिकोटे म्यान अफ द म्याच घोषित भए l

समूह ‘क’ बाट सयपत्री युवा क्लब र नव सुनगाभा क्लब यस अघिनै सेमी फाइनल पुगिसकेका छन् भने पैठान युवा क्लब इटहरी र लबिपुर फुटबल क्लब, इटहरी सेमी फाइनलमा प्रवेश गरेका छन् l आज समूह ‘क’ बाट सेमी फाइनल खेल दिउसो ३ बजे सयपत्री युवा क्लब र नव सुनगाभा क्लब बीच हुदैछ l

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen