रामधुनी नगरपालिका वडा नम्बर ३ का थारु महिलासभा गाउँ कार्य समितिको आयोजनामा क्रिस्टल गरगहना निर्माण तालिम सिंगियामा हिजो जेष्ठ २३ गते विहिवार देखि थालिएको हो । रामधुनी नगरपालिका वडा नम्बर ३ का महिला वर्गलाई गरगहना निर्माण तालिम प्रदान गरि स्वरोजगार र आत्मनिर्भर बन्नका लागि उक्त तालिमको आयोजना गरिएको हो । तालिममा वडा नम्बर ३ का ३० जना महिलाहरुको सहभागिता रहेको थियो । तालिम जेष्ठ २३ गते देखि २७ गते सम्म (५ दिन ) हुने थारु महिलासभा कार्य समितिका अध्यक्ष संगीता चौधरीले जानकारि दिनु भयो । तालिमको समुद्घाटन प्रमुख अतिथि तथा रामधुनी नगरपालिकाका उप–प्रमुख सबिना चौधरीले गर्नु भएको थियो । विशिष्ठ अतिथि वडा नम्बर ३ का राजकुमार चौधरी, अतिथि वडा सदस्यहरु, थारु महिला दिदीबहिनीहरु तथा वडा नम्बर ३ का ज्येस्ठ नागरिक मायाराम चौधरीको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen