सुनिल चौधरी 
झुम्का,जेष्ठ १७ । रामधुनी वडा नं. १ वडा स्तरीय महिला बिकास समितिले समाजमा बढ्दो अपराधजन्य घटना पहिचानगरी न्युनिकरण गर्ने उधेश्यले सञ्चालन गरेको अभियान अन्तर्गत सुक्रवार सैनिमैनिटोलमा सम्पन्न गरेको छ । वडाकार्यलयको सहयोगमा कार्यक्रमको दोस्रो दिन लागु औषध,दुब्र्यसन,साईबर अपराध,सामाजिक अपराध,महिला हिंसा तथा महिला दुब्यवहार,स्वस्थय सम्बन्धि सचेतना गरेको समितिकी अध्यक्ष आशा चौधरीले बताईन् ।

सैनिमैनि स्थित सचेतना कार्यक्रममा १ सय ४० जना सहभागी रहेका थिए । सचेतनाकालागी ईलाका प्रहरी पकलीका प्रमुख जितेस दाहाल,झुम्का स्वस्थय चौकी प्रमुख देवकृषण बिश्वासले सहजिकरण गरेको आयोजकले जानकारी दिए । बिश्वासले स्वस्थय सम्बन्धि जानकारी दिएका थिए भने दाहालले अपराध सम्बन्धि सचेतना गराएका थिए ।

यसैक्रम्मा जेष्ठ १९ गते आईतवार भासिमाबिको भवनमा हुने आयोजकले जानकारी दिएको छ । वडाकार्यालयको सहयोगमा वडा स्तरीय महिला बिकास समितिको आयोजनामा जेष्ठ २१ गते सम्म बिभिन्न गाउँटोलका महिलाहरुलाई जागरुक गर्न सचेतना अभियान सञ्चालन हुने जनाएको हो । सचेतना अभियानको पहिलो दिन बुधवार डुमैरिया टोलमा सञ्चालन गरेको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen