सुनिल चौधरी
झुम्का,बैशाख २७ । रामधुनीका महलिा तथा किशोरीहरुलाई क्षमता अभिबृद्धिकालागी तालिम दिन सुरु गरेको छ । सामाजिक तथा आर्थिक शसक्तिकरण मञ्च नेपालको आयोजनामा सुक्रवारबाट ३ दिन तालिम दिईने छन् ।

मञ्चको उपाध्यक्ष कृष्णराम चौधरीको सभापतित्वमा नगर उपप्रमुख सबिना चौधरीले तालिम उद्धघाटन गर्दै परिवर्तन समाजमा महिलाहरुले नेतृत्वदायी भुमिका खेल्नु पर्ने बताईन् । महिलाहरु सामाजिक बन्धनका कारण बाहिर जान पनि समस्या भईरहेकोले महिलाहरु अडिग भएर अगाडी बढ्नु पर्ने सुझाव दिईन् । महिलाहरु श्रीमान् वा बुवा तथा सशुराको परिचयबाट चिन्दै आएकोले अबका दिनमा आफ्नै परिचय स्थापितगरी नेतृत्वमा आउनु पर्ने क्षमताको बिकास तालिमबाट उपलब्धि हुनु पर्ने बिचार ब्यक्त गरिन् ।

नगरपालिकाको सहयोगमा सञ्चालित तालिममा ३५ जना भन्दाबढि महिला तथा किशोरीहरु सहभागी रहेका छन् । सामाजिक बिकृति न्युनिकरण,आर्थिक शसक्तिकरण,नेतृत्व बिकास क्षमताकालागी मत्तचले सो उधेश्य राखि कार्यक्रम गरेको मञ्च अध्यक्ष अशोक चौधरीले बताए । तालिममा वडाअध्यक्ष घनश्याम चौधरीले तालिम तथा नेतृत्व बिकासको महत्वबारेमा बताए थिए । जेष्ठनागरीक भवनमा झुम्कामा तिन दिन सम्म तालिम रबिन्द्र उरावले सहजिकरण गर्ने आयोजकले जानकारी दिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen