सुनिल चौधरी
झुम्का,चैत्र २५ । हिंसा जन्य ब्यवहारबाट सुरक्षाकालागी रामधुनीका किशोरीहरुलाई सोमवार देखि तिन दिने आत्मरक्षा तथा मोटिभेसनल तालिम दिईदै छन् । हिंसा अन्तयको अन्तिम संकल्प,आत्मरक्षा मोटिभेसन उत्तम बिकल्पको नारा सहित ९ वटै वडाको किशोरीहरुलाई तालिम दिईरहेका छन् ।

आत्मरक्षाकालागी बिकल्प र कृयाकलापहरुको बारेमा अभ्यास गराउदै हिंसा सम्बन्धिको ज्ञान समेत दिईने सहजकर्ता शेखर ढकालले जानकारी दिए । तालिम नगर उपमेयर सबिना चौधरीले उद्धघाटन गरिन् । उद्धघाटन कार्यक्रममा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत ओमकार प्रसाद न्यौपाने,वडाअध्यक्ष रामनारायण चौधरीको उपस्थिती रहेको थियो ।


रामधुनीका बिभिन्न वडाहरुबाट ४० जना किशोरीहरुको सहभागी रहेको छ । सक्षम युवा कल्व र नमुना नगर बालसञ्जाल रामधुनीको संयुक्त आयोजना तथा रामधुनी नगरपालिकाको सहयोगमा झुम्का स्थित जेष्ठनागरीकको भवनमा सञ्चालन भईरहेको छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen