सुनिल चौधरी
झुम्का,चैत्र २५ । हिंसा जन्य ब्यवहारबाट सुरक्षाकालागी रामधुनीका किशोरीहरुलाई सोमवार देखि तिन दिने आत्मरक्षा तथा मोटिभेसनल तालिम दिईदै छन् । हिंसा अन्तयको अन्तिम संकल्प,आत्मरक्षा मोटिभेसन उत्तम बिकल्पको नारा सहित ९ वटै वडाको किशोरीहरुलाई तालिम दिईरहेका छन् ।

आत्मरक्षाकालागी बिकल्प र कृयाकलापहरुको बारेमा अभ्यास गराउदै हिंसा सम्बन्धिको ज्ञान समेत दिईने सहजकर्ता शेखर ढकालले जानकारी दिए । तालिम नगर उपमेयर सबिना चौधरीले उद्धघाटन गरिन् । उद्धघाटन कार्यक्रममा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत ओमकार प्रसाद न्यौपाने,वडाअध्यक्ष रामनारायण चौधरीको उपस्थिती रहेको थियो ।


रामधुनीका बिभिन्न वडाहरुबाट ४० जना किशोरीहरुको सहभागी रहेको छ । सक्षम युवा कल्व र नमुना नगर बालसञ्जाल रामधुनीको संयुक्त आयोजना तथा रामधुनी नगरपालिकाको सहयोगमा झुम्का स्थित जेष्ठनागरीकको भवनमा सञ्चालन भईरहेको छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen