सुुनिल चौधरी
झुम्का,चैत्र २४ । रामधुनी वडा नं. ५ का अपाङ्गता भएकाहरुलाई आईतवार झुल र शैक्षिक सामाग्री बितरणरण गरेको छ । रामधुनी नगरपालिका र वडा कार्यलयको सहयोगमा ३२ जनालाई झुल तथा ५ जनालाई शैक्षिक सामाग्री बितरण गरेको हो ।
नेपाल अपाङ्गता संरक्षण समिति वडा समितिले झुल र शैक्षिक सामाग्री बितरणमा दृष्टि बिहिन कन्चन चौधरीलाई ब्रेलकपि समेत बितरण गरेको जनाएको छ । त्यसैगरी अतिबिपन्न परिवारका बिध्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री दिनुका साथै स्कुल पोशाक समेत ििबतरण गरेको अपाङ्गता संरक्षण समिति वडा अध्यक्ष राजेन्द्र सरदारले जानकारी दिए । गर्मिमा हुने मलेरिया रोगबाट बच्न र शिक्षा प्रोत्साहनकालागी बितरण गरेको सरदारले बताए । अपाङ्गताकालागी समितिले यस भन्दा पहिले ह्विल चेयर,कृतिम खुट्टा प्रतयारोपन,स्टिक जस्ता सहायक सामाग्री बितरण गरेको थियो ।
कार्यक्रममा वडा सदस्य नरेश फुयाल,महिला तथा बालबालिका शाखा प्रमुख सरस्वति ढुंगाना,सेभ द अर्थका अध्यक्ष पुष्प भट्टराई,नेपाल भुमिहिन सुकुम्बासि नगर अध्यक्ष हेमराज कार्की लगायतका अतिथिहरुले बितरण गरेका थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen