नविन चौधरी, चैत्र ६, झुम्का
झुम्कामा फर्निचर उद्योग व्यवसायी संघद्धारा होली हंगामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । रामधुनी अन्तर्गतका फर्निचर व्यवसायीहरुको संयुक्त आयोजनामा कार्यक्रम गरिएको हो ।
कार्यक्रममा साँस्कृतिक नाच गान तथा विभिन्न प्रतियोगिताहरु गरिएको थियो । मटकीफोर कार्यक्रम तथा स्लो साइकल रेस जस्ता रोमाञ्चक कार्यक्रम गरिएको थियो । मटकीफोर कार्यक्रममा करिव ५ फिटको दुरीबाट आँखामा पट््िट बाधेर हातमा लठ््ठी दिएर मटकी फुटाउनुपर्ने रहेको थियो जसमा १५ जना प्रतियोगीहरुले भाग लिएका थिए । अन्तिम सहभागी सुमन कार्कीले मटकी फोडेर विजेत ाबनेका थिए । विजेताले नगद रु १००० पुरस्कार प्राप्त गरेका थिए । त्ससैगरी साइकल रेस अन्तर्गत १२ जना सहभागीमा ४ राउण्ड साइकल चलाउदा सब भन्दा स्लो साइकल कुदाएर रेखा पार गरी दिपक चौधरी पथम भएका थिए भने जेनिस खडका दोश्रो भएका थिए । प्रथम विजेतालाई १५०० र दोश्रो विजेता लाई रु ५०० नगद पुरस्कारले सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रम फर्निचर उद्योग व्यवसायी संघका अध्यक्ष फुलम चौधरीको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको थियो भने प्रमुख अतिथि नगर उप प्रमुख सविना चौधरी रहनुभएको थियो । प्रमुख अतिथी चौधरीले कार्यक्रममा सम्पुर्ण नगरबासीहरुको सुख समृद्धि तथा उत्तरोत्तर प्रगतिको कामना गर्दै होलीपर्वको शुभकामना दिनुभएको थियो । साथै शान्त र सौहार्द वातावरणमा रंग र अविरको होलि सवैजना मिलिजुलि खेल्न आगह समेत गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा वडाध्यक्ष लगायत जनप्रतिनिधिहरु, विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरु, व्वसायी तथा मेडियाकर्मिहरुको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रम संचालन फर्निचर उद्योगी सुनिल चौधरी र संचार कर्मी तुलसी खडकाले गरेका थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen