सुनिल चौधरी
झुम्का,चैत्र ३ । महिला उद्यमिकालागी रामधुनी ३ नम्बर वडा महिला समितिको आयोजनामा तिन महिने सिलाई कटाई तालिम सञ्चालन गरेको छ । सिलाई कटाई सिपले आर्थिक उपार्जन गर्न सक्ने उधेश्यले वडाकार्यालयको सहयोगबाट आईतवारबाट सुरु गरिएको हो ।
महिला समितिका कोषाध्यक्ष गिता श्रेष्ठको सभापत्विमा भएको उद्धघाटन कार्यक्रममा वडाअध्यक्ष राजकुमार चौधरीले महिला लक्षित कार्यक्रम अन्तर्गत छुट्याएको रु ५० हजार रकमले तालिम सञ्चालन गरेको बताए । थोरै रकम भएपनि यसबाट पचाँसलाख सम्मको उपलब्धि हासिल हुनुपर्ने बताए । तालिम लिएर ब्यवहारिक रुपमा लागु गर्दै आर्थिक उपार्जन तर्फ लाग्न सके धेरै ठुलो उपलब्धि हुने वडाअध्यक्ष चौधरीले बिश्वास ब्यक्त गरे ।


वडाकार्यालयको भवनमा ३० जनालाई तालिम दिने वडासदस्य टिका लक्ष्मि श्रेष्ठले बताईन् । महिलाहरुमा आर्थिक रुपमा आत्मनिर्भर बन्न तथा सिपकालागी वडाबाट रकम बिनियोजन गर्दै तालिमको आयोजना गरेको जानकारी दिईन् । वडासदस्य नारायण श्रेष्ठ लगायतको अतिथिहरुको उपस्थितीमा वडाकार्यालयकै भवनमा उद्धघाटन गर्दै तालिम सुरु गरेको आयोजकले जानकारी दिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen