सुनिल चौधरी
चैत्र १ गते । रेडियो रामधुनीले आफ्नो प्रसारण बढी भन्दा बढी स्रोतामाझ पुर्याउन हाम्रोपात्रोको एप्सबाट पनि प्रसारण सुरु गरेको छ । हाम्रोपात्रोको वेबसाईटमा आबद्ध हुदै राष्ट्रिस्तरको रेडियो संगै रेडियो रामधुनी पनि सुन्न सक्नु हुनेछ ।
हाम्रोपात्रोको एप्स डाउनलोड गरी सजिलै संग रेडियो रामधुनी बिदेशमा पनि सुन्न सकिने छ । रेडियो रामधुनी यस भन्दा पहिले आफनै वेबसाईटबाट बिदेशमा पनि सुन्ने क्षमता बृद्धि गरेको थियो । रेडियो रामधुनीको वेबसाईट धधध।चबमष्यचबचमजगलष्।अयm बाट स्थानिय समाचारका साथ अनलाईन समेत प्रसारण गरिरहेको स्रोता तथा शुभ चिन्तकमा अवगत गराईन्छ ।
हाम्रोपात्रो एप्सबाट सुन्नकालागी (हाम्रोपात्रो डट कम खोलेर) हाम्रो रेडियोमा गएर सर्च गर्नु पर्ने हुन्छ । त्याहाबाट सुन्न च्बमष्य चबmमजगलष् सर्च गर्दा लोगो सहित भेटिन्छ । रेडियो रामधुनी हाम्रो पात्रोबाट स्रोताको संख्या बढेको छ । रेडियो रामधुनीलाई सुन्ने स्रोताहरु हाम्रो पात्रोमा सुझाव पनि दिईरहेको छ ।
त्यसैगरी स्रोताको माग अनुसार स्थानिय खवर थप गरेको छ । रेडियो रामधुनीबाट स्थानिय सामाचार प्रभावकारी भएकोले स्रोताहरुबाट सामाचारको समय थप गर्न माग अनुसार बिहान ७ः००बजे,१०ः०० बजे,मध्यान्ह १२ ः०० बजे,दिउसो ३ः००बजे र साझ ७ः०० बजे प्रसारण गर्न थालिएको छ । यस भन्दा पहिले बिहान ७ः००बजे,मध्यान्ह १२ ः०० बजे,साझ ७ः०० बजे प्रसारण गर्दै आएकोमा बिहान १०ः०० बजे र दिउँसो ३ बजे थप गरेको हो ।
समृद्ध समाजकालागी समावेसि आवाज मार्फत स्थापनाकाल देखिनै स्थानिय,राष्ट्रिय खवर र बिबिसि नेपालि सेवा सामाचार प्रवाह गर्दै आएको छ । कार्यक्रमहरु समावेसि रुपमा प्रसारण गर्दै स्थानिय बिकासमा टेवा पुर्याउदै भाषिक प्रवद्र्धनको समेत महत्वपुर्ण भुमिका खेल्दै आएको छ । शिक्षा,स्वस्थ्य,कृषिको सवालमा बहस चलाउदै सामाचार मार्फत बुलन्द गर्दै अगाडी बढिरहदा स्रोताहरु बृद्धि भईरहेको छ ।
नेपाल बन्द र लोडसेडिङ्गको मार खेप्दै पनि स्रोतामाझ निरन्तर रुपमा प्रसारण गरिरहे । त्यतिखेर आर्थिक रुपमा ठुलो भार परेपनि कर्मचारीहरुको सहयोगले प्रसारण सम्भव भएको हो । त्यसैगरी २०७२ साल बैशाख १२ गते गएको भुकम्पमा पनि निरन्तर सुचना तथा खवरदारीे गरिरह्यो । रेडियोको कर्मचारीहरुले निडर भएर सुचनाहरु प्रवाह गरे । भासि गाबिसनै हुदा २०७० सालमा आफनो प्रसारणमा ल्याएर बिकास र समृद्धिको सुचना प्रवाह गर्दै रामधुनी नगरपालिका निर्माण सम्म साथ र सहयोग गर्दै आएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen