सुनिल चौधरी
झुम्का,फाल्गुन २७ । ग्रामिण स्तरका समुदायलाई स्वस्थ्यमा पहुच पुर्याउन नेपाली काग्रेश रामधुनी नगर समितिले एक दिवसिय निःशुल्क स्वथ्य शिविरको आयोजना गरेको छ । आर्थिक बिपन्न,जेष्ठनागरीक तथा अशक्तलाई सहुलियत स्वस्थय उपचारकालागी रामधुनीको सिंगियामा शिविर समपन्न गरेको आयोजकले जनाएको छ ।
जनता माबि सिंगियाको प्राङ्गनमा भएको स्वस्थय शिविरबाट ३ सय २ जनाले सेवा लिदै मौकाको फाईदा लिएको छ । सो मध्ये ७३ जनाले भिडियो एक्सरे सेवा लिएका छन् भने सुगर,प्रेसर जाँच गराएको छ । जेष्ठ नागरीक राधा धितालको स्वस्थ्य जाँच गर्दै सेवासुरुवात गरेको नगर सचिव दिल बहादुर राईले जानकारी दिए ।
शिविरमा सामुदायीक अस्पताल ईटहरीको प्राबिधिक सहयोग रहेको थियो । सामुदायीक अस्पताल ईटहरीका अध्यक्ष टंक दुलालको संयोजकमा आएका चिकित्सकहरुले सुगर,प्रेसर,नशा,हाडजोर्नि,भिडियो एक्सरेको सेवा दिएका थिए । नगर समिति अध्यक्ष सुदिप अधिकारीको सभापतित्वमा भएको शिविर उद्धघाटन कार्यक्रम प्रदेश सांसद नवोदिता चौधरीको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको हो ।
नेपाली काग्रेश आफ्नो चुनावि प्रतिबद्धता अनुसार जनता माझ ब्यवहारिक कार्य आगाडी बढाईरहेको नेपाली काग्रेस ईटहरीका सभापति हेमकर्ण पौडेलले बताए । शिविर उद्धघाटन कार्यक्रममा बोल्दै स्वास्थय,शिक्षा,जिविकोपार्जन,बिकास लगायतका प्रतिबद्धतालाई पुरा गर्दै लगेको दावि गरेका छन् । बहुमत सरकारको हावादारी कुराले जनताहरु दुःख पाईरहेको बताए । ग्रामिण क्षेत्रका समुदायहरु स्वस्थयको पहुचबाट बञ्चित भईरहेको अवस्थामा नेपाली काग्रेशले स्वास्थय संस्थाहरु संग सहकार्य गर्दै गाउँ टोलमा सेवा प्रवाह गर्दै गईरहेको पौडेलले बताए ।
शिविरमा नगरप्रमुख जयप्रकाश चौधरी,रेडक्रश शोसाईटि झुम्का उपशाखाका अध्यक्ष ईश्वर घिमिरे,खानेपानि सरसफाई स्वच्छता समन्बय समितिका अध्यक्ष केसिलाल चौधरी लगायतका समाज सेवि बुद्धिजिविहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen