सुनिल चौधरी
झुम्का,फालगुन १८ । रामधुनी १ डुमरियाका आगलागी पिडितलाई वडाकार्यालयबाट पनि आर्थिक सहयोग गरेको छ । गत फाल्गुन १० गते भएको आगलागीबाट दुई दाजुभाईको चुमकलाल र महेश चौधरीको घर पुर्ण रुपमा जलेको थियो । 
वडाअध्यक्ष महेस चौधरी र वडा सदस्य उमादेवि थरुनिले आगलागी पिडित परिवारलाई रु १० हजार आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण गरेका हुन् । त्यसैगरी कुजिलाल र सुखिलालको दुई गोठ जलेर नष्टहुदा उनीहरुलाई २ हजार पाँसयका दरले आर्थिक सहयोग गरेका हुन् । सहयोगकालागी अन्यसंघ संस्थाबाट पनि पहलगर्ने वडाअध्यक्ष चौधरीले आशवासन दिए । आर्थिक हस्तान्तरण गर्दै आगलागी हुने सम्भावनाबाट बच्नकालागी वडावासीहरु सतर्क रहनुपर्ने वडाअध्यक्ष चौधरीले सचेत गराएको छ । आगलागीबाट धनजनको क्षति भईरहेकोले सतर्करहन आवश्यक भएको बताए ।
पिडित परिवारले आर्थिक सहयोग लिदै वडाकार्यालयलाई धन्यवाद ब्यक्त गरेका छन् । पिडित महेश चौधरीले जिल्लाबाट पनि सहयोगको अपेक्षा गरेको बताउदै वडाकार्यालयबाट पहलको हुनु पर्ने अपेक्षा गरेका छन् । पिडितलाई यसभन्दा पहिले तत्कालै रामधुनी बचत समुह दोहाकतारबाट रु २० हजार आर्थिक रकम सहयोग गरेको छ । यसैगरी रेडक्रस उपशाखा झुम्काबाट पनि राहत सामाग्री उपलब्ध गराएको छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen