सुनिल चौधरी
झुम्का,फाल्गुन १८ । ईनरुवा ३ निवासी राजुथापाले आफु भन्दा असक्तलाई सहायक सामाग्री बितरण गरेका छन् । हिडडुल गर्न नसक्ने ईनरुवा ९ बबियका महासुद मियालाई थापाले ट्राई साईकल हस्तान्तरण गरेका हुन् ।
थापालाई पनि हिड्डुल गर्ने समस्यामा रहेको छ । बस दुर्घटनामापरि खुट्टामा चोटकाकारण आपाङ्ग भए । थापा आपाङ्ग भए पनि आफुभन्दा असक्तलाई सहजताकालागी ट्राईसाईकल उपलब्धगराएको जानकारी दिए । थापालाई वडाकार्यालयले दिएको सो साईकल मियालाई हस्तान्तरण गर्दै परिचयपत्र दिने प्रकृया चाडो होस भन्ने माग समेत गरेका छन्् । सहायक सामाग्री बितरण कर्ता थापा नेपाल आपाङ्गत्ता समिति जिल्ला उपाध्यक्ष हुन् ।
आपाङ्गत्ताको मर्म आपाङ्गलेनै भित्रि मनले बुझने भएकोले सहायक सामाग्री उपलब्धगराएको मियाले बताउदै थापालाई धन्वाद ब्यक्त गरे । समाजले आपाङ्गत्ता भएका ब्यक्तिलाई साकारात्म दृष्टिले हेर्नु पर्ने ईनरुवा ९ नम्बर वडाका नेपाल आपाङ्गत्ता समितिका अध्यक्ष समेत रहेका मियाले बताए । आपाङ्गत्ता समितिका जिल्ला अध्यक्ष रामबहादुर कार्की,सम्भु प्रसाद भट्टराईको उपस्थितीमा बितरण गरेका हुन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen