सुनिल चौधरी
झुम्का,फाल्गुन १६ । बालमैत्रि नगर निर्माण आभियानमा निश्चित समय भित्रै उपलब्धि पाउन बिहिवार वडा नं. ३ मा अभिमुखि करण गरेको छ । २०७६ चैत्र मसान्त सम्म लिएको लक्ष्यलाई पुरा गर्न बालमैत्रि स्थानिय शासन सम्बन्धि अभिमुखिकरण गरेको हो ।
वडानं. ३ का वडाअध्यक्ष राजकुमार चौधरीको सभापत्विमा संबिधानले दिएको बालअधिकार सम्बन्धि बुद्धाहरुमा छलफल गराएको छ । नगरउपप्रमुख सबिना चौधरीको प्रमुख आतिथ्यतामा नेपालको संबिधानको मौलिकहक अन्तर्गत धारा ३९ मा रहेको अधिकारको कार्यन्यन सम्बन्धि अन्तकृया गराएको हो । नगर उपप्रमुख चौधरीले वडा स्तरीय बालमैत्रिकालागी समन्बय र सहभागीतात्मक रुपमा कार्यक्रमहरु अगाडी बढ्नु पर्ने बताउनु भयो । कर्णधारहरुको अधिकार स्थापित हुन सके नगर समृद्धि हुने बताउदै नगरको भबिषयको लागी बालमैत्रि नगर निर्माण हुनुपर्ने आवश्यक्ता बारे बोल्नु भयो ।
वडामा स्थानिय शासन अबलम्बनकालागी राष्ट्रिय सहजकर्ता बिष्णु प्रसाद चौबेले अभिमुखिकरण गराउदै छन् । वडाका बालबालिका,अभिभावक,शिक्षक,राजनितिज्ञय लगायत सरोकारवालाहरु संग अन्तरकृया गर्दै वडा घोषणाकालागी योजना निर्धारण समेत गर्दै गएको छ ।
वडामा बालमैत्रि स्थानिय शासन अबलम्बन सम्बन्धि जानकारी पछि गाउँ टोलहरुको समुदायलाई अभिमुखिकरण गर्ने योजना प्रमुख हर्षलाल चौधरीले बताए । टोलमा स्थानिय शासन कार्यन्यन गर्दै घोषणा गर्न सकिने योजना प्रमुख चौधरीले जानकारी दिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen