सुनिल चौधरी
झुम्का,फाल्गुन ५ । ईलाका प्रहरी पकलीलले जनता सुरक्षा संगै सरसफाई कार्यक्रम अगाडी बढाएको छ । जनताको स्वथ्य सुरक्षाकालागी झुम्का बजारमा आईतवार सरसफाई अभियान चलाएको हो ।
प्रहरी समुदाय कार्यक्रम अन्तर्गत हाम्रो झुम्का राम्रो झुम्का,हरप्रहर गाउँ र नगरी,टोल टोलमा नेपाल प्रहरीको नारा सहित बजार भरी सरसफाई अभियान गरेको पकली प्रहरी निरिक्षक जितेस दाहालले बताए । एक कार्यक्रम गर्दै सरसफाई गरेका हुन् । मेयर जयप्रकाश चौधरीको प्रमुख आतिथ्यतामा सरसफाई कार्यक्रम सञ्चालन भएको हो ।
सरसफाई कार्यक्रममा सहभागी हुर्दै मेयर चौधरीले नगरवासिको स्वस्थय सुरक्षामा चिन्ता ब्यक्त गरेका छन् । स्वस्थय रहन सरसफाई हुन आवश्यक रहेकोले नगरपालिकाले निरन्तर अभियान चलाई रहेको जानकारी दिए । रामधुनीको दिर्घकालिन फोहोर ब्यवस्थापनमा प्रदेश सरकारबाट साथ र सहयोगकालागी प्रकृयाहरु अगाडी बढाई रहेको जानकारी दिए । त्यसैगरी प्रहरी जनताको सुरक्षाको बिषयमा मात्र हैन देश बिकास समृद्धिमा जनताकै साथी भएर सहभागी हुन चाहेको पकली प्रहरीका प्रहरी उपरिक्षक राजन अधिकारीले बताए । यसै उधेश्य लिएर सरसफाई कार्यक्रम अभियान चलाएको प्रहरी उपरिक्षक अधिकारीले जानकारी दिएका हुन् ।
सरसफाई कार्यक्रममा प्रहरी,जनप्रतिनिधि मेयर,उपमेयर,वडाअध्यक्ष,वडासदस्य,नगरपालिका कर्मचारी,झुम्का उधोगबाणिज्य संघ,ब्यापारी,उधोगी,समाजसेवि लगायत सर्वसाधारणहरुको सहभागीतामा झुम्का बजार सरसफाई गरेका हुन् । सरसफाईकालागी रामधुनि नगरकार्यपालिका र झुम्का उधोगबाणिज्य संघको सहयोगमा गरेको ईलाका प्रहरी पकलीले जानकारी दिए ।

  

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen