सुनिल चौधरी
झुम्का,माघ २९ । रामधुनीको झुम्कामा गएराति एक जानाको संकासपद मृतयु भएको छ । वडा नं. १ झुम्काको राजमार्ग छेउमै रहेको सिव चौक निवासि नरबहादुर क्षेत्रिको उनको आफनै घरमा संकासपद मृत्युहुदा प्रहरीले अनुसंधान गरिरहेको छ ।
८७ बर्षिय क्षेत्रिको मृत्यु भएको मंगलवार बिहान खवर हुदा प्रहरीले प्रकृति हेर्दा संकासपद लागेर अनुसंधान गरिरहेको छ । मृतक क्षेत्रिको टाउकोमा चोटपटक लागेको अवस्था रहेको छ भने घरबाट एलईडी टिभि चोरी भएको स्थानियहरुले बताएका छन् । हत्या भए नभएको भने अनुसंधान भईरहेको ईलाका प्रहरी पकलीका प्रमुख जितेस दाहालले बताए ।
मृत्यु भएको प्रहरीलाई खवर हुनासाथ मंगलवार बिहानै कुकुर मार्फत अनुसंधान गरेका थिए । अनुसंधानकालागी खटिएको कुकुर क्षेत्रिय कृषि तालिम केन्द्र फर्मको गेट नजिकै राजमार्गमा अलमलिदा बिफल भएको जानकारीमा आएको छ । बिहानै देखि अनुसंधान गरि रहेको टोलि दिउँसो २ बजे सम्म पनि अनुसंधान मै रहेको छ । ईलाका प्रहरी पकली लगायत जिल्लाबाट आएका प्रहरीहरु अनुसंधानमा जुटेका छन् ।
मृतक क्षेत्रि घरमा एकलै बस्दै आएका थिए । क्षेत्रि गाईबस्तु पालन गर्दै आएका छन् । सधै चारै बजे उठ्ने ब्यक्ति बिहान अबेर सम्म चहल पहल नगर्दा स्थानियहरुले उन्का छोरालाई खवर गरेका थिए ।

घटना संकासपद………………..
घटना संकासपदनै रहेको स्थानियहरुले बताए । तिन तले घरको भुई तल्लाको चेन गेट ताल्चा लागेको अवस्था रहेको भएपनि दोस्रो तल्लाको कोठामा बस्दै आएका क्षेत्रिको सुत्ने कोठाको ढोका र प्यासेजको चेन गेट खुल्लै रहेको अवस्था देखिएको थियो । बस्दै आएको कोठाको दोस्रो तल्लामा बाहिरबाट जान पनि सजिलै रहेको स्थानियहरुले बताए । त्यसैगरी मृतकको कंचटमा चोट रहेको देखिन्छ । एलईडि टिभि चोरीएको अवस्था रहेको छ ।

संकासपदको दुई अवस्था ………………..
चोरले चोरी गर्न आएको हुन सक्ने र सो चोरलाई पहिचान भएको हुदा हत्या गर्न सक्ने अवस्था हुन सक्ने रहेको छ । अर्को भने क्षेत्रिको नजिकैको चिन जानकै दुशमनी हुन सक्ने स्थानियहरुले अड्कल गरेका छन् । अनुसंधान जारी रहेकोले हत्यानै भएको भन्न सकिने भने अवस्था छैन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen