सुनिल चौधरी
झुम्का,माघ २५ । प्रवासीको सहयोगमा बराहक्षेत्र वडा नं. ४ धनपुरीका जेष्ठनागरीकहरुलाई बिहिवार सम्मान तथा बिपन्नलाई कम्बल बितरण गरेको छ । ईजरायलमा कार्यरत प्रवासी अन्जु कार्कीको सहयोगले जेष्ठनागरीकलाई सम्मान गर्दै बिपन्न ६० परिवारलाई कम्बल बितरण गरेको हो ।


बराहक्षेत्र नगरपालिकाको मेयर निलम खनाल,वडानं. ४ का वडाअध्यक्ष असाराम चौधरी,सेभ द अर्थका अध्यक्ष पुष्प भट्टराईले बितरण गरेको हो । प्रवासी कार्कीले आफनो ममतामयी आमा स्वर्गीय पबित्रा कार्कीको सम्झनामा जेष्ठनागरीकलाई सम्मान र बिपन्नलाई कम्बल बितरण गरेको हो । सहयोगी प्रवासी कार्कीकी दिदि रामधुनी वडा नं. १ निवासी कमला ढुंगानाले समन्बय गरेकी थिईन् । बितरण बराहक्षेत्र वडानं.४ वडाकार्यालयको आयोजना र सेभ द अर्थकको सह आयोजकमा धनपुरी स्थित रहेको सरस्वती माध्यमिक बिधयालयमा भएको हो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen