सुनिल चौधरी
झुम्का,माघ २० । पुर्वप्रहरी हकहितकालागी रामधुनीमा आईतवार नेपाल प्रहरी रामधुनी नगर कार्यसमिति गठन भएको छ । पुर्वप्रहरी निरिक्षक चित्र बहादुर कार्कीको सभापतित्वमा समिति गठन भएको हो ।

पुर्वप्रहरी नायब उपरिक्षक हरीनारायण चौधरीको संयोजकत्वमा भएको बैठकले समिति गठन गरेको हो । नगरसमिति इकाईमा अध्यक्ष कार्की सहित उपाध्यक्षमा पुर्वप्रहरी नायब निरिक्षक राजकुमार श्रेष्ठ,सचिवमा पुर्वप्रहरी हवल्दार प्रगती कुमार चौधरी,कोषाध्यक्षमा पुर्वप्रहरी हवल्दार श्री प्रसाद तिवारी चयन भएका छन् ।

समितिको सदस्यमा पुर्वप्रहरी हवल्दार रामचन्द्र चौधरी,पुर्वप्रहरी जवान राजन कार्की,पुर्वप्रहरी हवल्दार प्रेम बहादुर खड्का,दण्डराज थापा,श्यामकुमार श्रेष्ठ,पुर्व प्रहरी नायब निरिक्षक बाबुराम कार्की र बाबुराम श्रेष्ठ चयन भएका हुन् । समितिले पुर्वप्रहरीहरुको हकमा कामगर्ने बताए । दुई चारबर्ष कामगरी छाडेका हकमा पनि यस समितिले कार्य गर्ने बताए । समिति गठन पछि हामि पुर्व प्रहरी एकत्रित भएका छौ अध्यक्ष कार्कीले भने बचत संकलन, एक आपसमा सहयोग तथा सामाजिक कार्यलाई अगाडी बढाउने जानकारी दिए । समितिमा आजिवन सदस्य,साधारण सदस्य बनाएर सांगठित हुने बताए । सदस्यहरुको निधन भए सलामि सहितको सम्मान दर्शाउने समितिका नव अध्यक्ष कार्कीले बताए ।समिति गठन गर्दै सल्लाहकारहरुको समेत नियुक्त गरेको छ । सल्लाहकारमा पुर्वप्रहरी नायब उपरिक्षक हरीनारायण चौधरी, पुर्वप्रहरी निरिक्षक राजेन्द्र बिक, पुर्वप्रहरी नायब निरिक्षक श्यामकुमार श्रेष्ठ, पुर्वप्रहरी नायब निरिक्षक नारायण प्रसाद कोईराला र पुर्वप्रहरी नायब निरिक्षक कमलबहादुर कटुवाललाई नियुक्त गरेको अध्यक्ष कार्कीले बताए ।

dav

dav

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen