सुनिल चौधरी
झुम्का,माघ १४ । रामधुनीमा योग्य खेलाडी छनौटकालागी वडास्तरीय फुटबल प्रतियोगीता सोमवारबाट सुरु भएको छ । नगर खेलकुद बिकास समिति रामधुनीद्धारा आयोजित प्रतियोगिता उपप्रमुख सबिना चौधरीले एम्पायर अर्जुन चौधरीलाई फुटबल हस्तान्तरण गर्दै सुरुगरेको हो ।
रामधुनी वडा नं. २ कुम्याही खेलमैदानमा सुरुभएको प्रतियोगीताको उद्धघाटन खेलमा वडा नं. ६ बक्लौरीले जित हातपारेको छ । वडा नं. ६ ले वडा नं. ४ लाई १ का बिरुद्ध २ गोल गर्दै जितेका हुन् । सो खेलमा म्यान अफदि म्याच बक्लौरीका अजित चौधरी भए ।
वडास्तरीय प्रतियोगीताबाट अब्बल र योग्य खेलाडीहरु छनौट गर्दै २४ जनाको फुटबल टिम घोषणा गर्ने उपप्रमुख चौधरीले बताईन् । सोहि अनुसार फुटबल खेल बिकासकालागी बजेट निर्धारण गर्दै क्षमता अभिबृद्धि गर्ने प्रतिबद्धता जनाईन् । युवाहरुमा आकर्षकको रुपमा रहेको फुटबलखेल प्रतियोगीता मार्फत अगाडी बढाउन लागेको नगर शिक्षा शाखा प्रमुख राजन गेलालले बताए । छनौट भएका खेलाडीहरुलाई क्षमता बिकास गर्दै लगियो भने राष्ट्रिय स्तरको खेलाडी उत्पादन भई रामधुनीको पहिचान बढ्ने शाखा प्रमुख गेलालले स्वागत मन्तब्य दिदै अपेक्षा लिएको बताए ।
प्रतियोगीतामा ९ वटै वडाले सहभागीता जनाउदै खेलाडी समुहले ९ जनाको सेटमा खेलि रहेको छ । उद्धघाटन खेलमा पहिलो हाफमा दुवै समुहबाट कुनै गोल हुन सकेन भने दोस्रो हाफको खेल सुरु भएको केहि छन्मै वडानं. ६ ले गोल गरेका थिए । त्यस लगतै वडानं. ४ ले १ गोल गर्दै बराबर गरेका थिए । प्रतिष्पर्धात्मक रुपमा भएको खेलको अन्तिम समयमा वडानं. ६ ले दोस्रो गोल गर्दै जित निकालेको हो ।
खेल उद्धघाटनमा वडाअध्यक्ष मनेष चौधरी,रामनारायण चौधरी,राजकुमार चौधरी,हेमनारायण राजधामि लगायतका अतिथीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । प्रतियोगीताको फाईनल खेल माघ १८ गते हुने सहयोगीको रुपमा रहेको जनचेतना युवा क्लव कुम्याहीले जनाएको छ ।
मंगलवार दुईखेल हुने आयोजकले जनाएको छ । दिउसो १ बजे देखि वडानं. ९ को बिरुद्ध वडानं. ३ को खेल हुने छन् भने दिउसो ३ बजेदेखि वडानं. ८ का बिरुद्ध वडानं. ५को हुने जनाएको छ ।

   

तपाईको प्रतिक्रिया

All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen
sabda sangeet falgun 8 final Download Listen
sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen