सुनिल चौधरी
झुम्का,माघ ११ । बिध्यार्थिहरुमा शैक्षिक संगै खेलकुद बिकासकालागी रामधुनी प्याब्सन नगर समितिले सुक्रवारबाट प्रथम खेलकुद सप्ताह सुरु गरेको छ । रामधुनीका बिभिन्न निजि बिध्यालयहरुको सहभागीतामा फुटबल,भलिवल,सय मिटर दौड प्रतियोगीताको आयोजना गरेको हो ।
प्याब्सन नगर समितिका अध्यक्ष बाबुराम खड्काको सभापतित्वमा बिध्यार्थिहरुको मार्च पास संगै रामधुनी नगर प्रमुखले खेलकुद सप्ताह उद्धघाटन गरेका हुन् । पिप्राहा खेल मैदानमन एक हप्ता सम्म आयोजना हुने खेलकुदमा प्रथम हुने बिध्यालयलाई पुरस्कृत गरिने आयोजकले जानकारी दिएको छ । सप्ताहब्यापी खेलकुद कार्यक्रमले बिध्यार्थिहरुमा खेल बिकास संगै राष्ट्रिय खेलाडी सम्म उत्पादन हुने अपेक्षा लिएको नगर समिति उपाध्यक्ष अर्जुन प्रसाद न्यौपानेले बताए ।
रामधुनी प्याब्सनले यस भन्दा पहिले बिध्यार्थिहरुलाई तिन महिने फुटबल तालिम दिएका थिए । त्यसैगरी कला प्रष्फुटनकालागी गायन,नृत्य क्षेत्रमा पनि तालिम तथा कार्यक्रम आयोजना गरेको बताएका छन् । रामधुनी प्याबसनमा २९ बिध्यालय समावेस रहेको छ । रामधुनीमा पहिलो पटक गठन भएको नगर समिति प्रथम खेलकुद सप्ताह कार्यक्रम आयोजना गर्दै छन् ।

   

तपाईको प्रतिक्रिया

sabsa sangeet 2075 baishak 12 Download Listen
कार्यक्रम शब्द संगित चैत्र २८ Live Download Listen
Ramdhuni IDOL bhadra ra Ashoj ko Final ashoj 28 Download Listen
Ramdhuni Idol Magh 26 final round Download Listen
prem ke sanesh new episod Download Listen
रामधुनी बहसमा फिल्मकर्मीहरु संगको कुराकानी Download Listen
Radio Ramdhuni Station ID Download Listen