सुनिल चौधरी
झुम्का,असोज ५ । सुनसरी हरिनगरा २ भुटाहामा भारतीय नम्बर प्लेटमा २ ओटा मोटोरबाइकमा आएका हत्यार धारी समुहले मौलाना खुर्सिद आलमलाइ गोलि हानी हत्या गरि फरार भए पछी सुनसरीमा तनाव उत्पन भएको छ । कृषि तथा पशुपक्षि बिकास राज्य मन्त्री राम कुमारी चौधरीले गृह मन्त्री राम बहादुर थापा “बादल “लाई गृह मन्त्रालयमा भेटी खुर्सिद आलम हत्याकाण्डको छानबिन समिति गठन गरि छिटो भन्दा छिटो हत्यारालाइ पत्तालगाई कार्वाही गर्नु पर्ने माग राख्नु भएको छ । सुनसरी जिल्ला मन्त्री चौधरीको गृह जिल्ला समेत हो । आल्मको हत्या पछि सुनसरी हरीनगरामा मुस्लिम समुदाय आन्दोलित छन । हत्यारा आलमलाइ गोलि हानी दक्षिण सिमाना तिर भाग्दै गर्दा घुस्किमा प्रहरीले छेक्न खोज्दा एक प्रहरी हल्दार समेत घाइते भैइ उपचार गराइ रहेका छन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen