सुनिल चौधरी
झुम्का,भदौ ९ । रामधुनी ४ का घाँटी क्यान्सर पिडित रोसन चौधरीलाई श्री राम जानकी बचत समहु कतारबाट सहयोग जुटेको छ । ईक्राही टोल बसने भरत चौधरीको छोरा रोसन चौधरीको घाँटी क्यान्सर अपरेसनको लागी रु २० हजार सहयोग गरेको छ ।

कतारमा कार्यरत बचत समहुका सदस्यहरुले सिघ्र स्वस्थय लाभको कामनागर्दै सहयोग गरेको बतारबाट देवनारायण चौधरीले जानकारी दिएको छ । पिडितलाई रकम देवनारायण चौधरीको श्रीमती सोना चौधरीले हस्तान्तरण गरेको जानकारी दिएको छ ।

कतारबाट सहयोग गर्नेहरुमा देव नारायण चौधरी(ईक्राहि) कतारी रियाल १००, रिधीराम चौधरी ७१(ईक्राहि), मनोज चौधरी ५०,प्रदिप चौधरी १५(ईक्राही),रामकुमार चौधरी ५०(ईक्राही) , गगन चौधरी २० (ईक्राही), मंगल तामाङ ५०(मानपुर), शिव नारायण चौधरी ५०मोरङ्ग हसन्द, नरेन्द्र चौधरी ३०(झापा),दुर्गानन्द चौधरी ५०(ईक्राहि),अर्जुन श्रेष्ठ १५ मानपुर, निरमल (पाचु) थारु ४० (ईक्राहि),सरोज गिरी १०(सोनापुर), हरि नारायण चौधरी ४० (ईक्राहि), त्रिलोकचन्द ५० (डुमह्रा), अग्नु थारु (बर्दिया) ५० कतारी रियाल सहयोग गरेका हुन् ।

Image may contain: 3 people, people standing

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen