सुनिल चौधरी
झुम्का,जेष्ठ १७ । उपभोक्तालाई स्वस्थकरमासु उपलब्ध गराउने उधेश्यले रामधुनीको झुम्का बजारमा पशुबधशाला बुधवार उद्धघाटनगरी सञ्चालनमा ल्याएको छ । अस्वस्थकर रुपमा बधगरी खसिको मासु बिकृबितरण गर्दै आएकोमा ब्यवस्थित बनाउन नगर उपप्रमुख सबिना चौधरीले उद्धघाटनगरी सञ्चालनमा ल्याएको हो ।

रामधुनी १ नम्बर वडा अध्यक्ष महेश चौधरीको सभापतित्वमा बधशाला नगर उपप्रमुख चौधरीले उद्धघाटन गर्दै उपभोक्ता हित संरक्षण तथा बजारलाई सफा र ब्यवस्थित बनाउन बधशालाले महत्वुपुर्ण भुमिका खेल्ने बताउदै बधशालाबाट ल्याएको मासु बजारमा बिकृबितरण गर्न मासुब्यवसायीहरुलाई अनुरोध गरिन् । बधशाला सञ्चालनले नगरवासिमा स्वथ्यकरमासु खानपाउने अधिकार सुनिश्चित भएकोहुदा सबै पक्षले समब्यगरी सहयोग गर्नु पर्ने सहायक प्रशासकिय अधिकृत शिवकुमार निरौलाले बताए ।

झुम्काबधशालामा खसिलाई बेहोस बनाउने सकिङ्ग पावर,पानि तताउने हिटर,मासुलाई चिस्यानगर्ने फ्रिज लगायतका प्रबिधिहरु रहेको ठेकेदार अजय चौधरीले बताए । यसलाई प्रबिधिको पाटोमा अझै ब्यवस्थित बनाउदै लाने उन्ले भने । मासुब्यवसायीले मात्रै हैन् बिवाह भोजमा मासुखुवाउने समेतले यहाबाट सेवा लिनसकिने ठेकेदार चौधरीले बताए । सम्भवत यो खसि काट्ने बधशाला सुनसरिकै पहिलो भएको योजना प्रमुख हर्षलाल चौधरीले बताएका छन् । यहाबाट काठमाण्डौ सम्म मासु बिक्रबितरण गर्ने लक्ष्य रहेको योजना प्रमुख चौधरीले बताए ।

झुम्कामा अब्यवस्थित रुपमा बधगरी खसिकोमासु बिकृबितरण भएको र त्यसबाट फोहोर बढेको भन्दै जनगुनासो खेप्दै आएका नगरपालिकाले जनप्रतिनिधि आएदेखि बधशाला निर्माणलाई तिब्रता दिदै सञ्चालनमा सम्भव भएको कार्यक्रममा उपस्थित स्थानियहरुले बताएका छन् । यो कार्य जनप्रनिधिले गरेको नगर बिकासमा उपलब्धिमुलक भएको स्थानिय तथा बुद्धिजिवि झनक बहादुर कार्किले बताए । बधशाला सञ्चालनले नगरमा बिकासको अनुभुति भएको स्थानिय देबिलाल चौधरीले बताए । जनप्रतिनिधिहरुको यो काम उपलब्धि मुलक भएको भन्दै स्थानिय देविलाल चौधरीले नगरमा यसबाट सबैले लाभ लिन सके नगरलाई पुर्ण सरसफाई बनाउन सकिने बताए ।

Image may contain: 9 people, people smiling, people standing
Image may contain: 2 people, indoor
Image may contain: 4 people, including Mahesh Chaudhary, people sitting, outdoor and nature

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen