सुनिल चौधरी
झुम्का,जेष्ठ १५ । रामधुनी वडा नंं ५ का अपाङ्गता भएकाहरुलाई ब्यबसायीक बन्न सोमवार बिउपुजि उपलबध गराएको छ । नेपाल अपाङ्गता संरक्षण समितिको आयोजनामा नगर उप प्रमुख सबिना चौधरीले ४ जना अपाङ्गता भएकाहरुलाई रु १० हजारका दरले ब्यवसाय सञ्चालन गर्नकालागी बिउपुजि बितरण गरेको हो ।

उपलब्ध भएको पुजिलाई सम्बन्धित क्षेत्रमा लगाई फाईदा लिनसके यो कार्यक्रम उपलब्धि मुलकहुने उप प्रमुख चौधरीले बताउदै अपाङ्गता संरक्षणकालागी आगामी आर्थिक बर्षमा प्रत्यक्ष लाभहुने कार्यक्रम ल्याउने बताउनु भयो । पुजिकालागी संरक्षण समितिबाट मासिक १२ प्रतिशत ब्याजमा उपलब्ध गराउदा बिउपुजि लिने ब्यक्ति र संस्थालाई पनि फाईदा हुने भएकोले समितिमा बचत गर्दै आएका सदस्यहरुलाई उपलब्धगराएको अध्यक्ष राजेन्द्र सरदारले बताए । संस्थाबाट कन्चन चौधरी,,फुलमाया राय,सकुन्तला कार्की,अनिता नेपाललाई उपलबध गराएको अध्यक्ष सरदारले बताए ।

त्यसैगरी कार्यक्रममा राजु सरदारलाई शैक्षिक सामाग्री हस्तान्तरण समेत गरेको छ । अपाङ्गता भएका बिध्यार्थिलाई सो शैक्षिक सामाग्रीमा ब्याग,कपि,कलम हस्तान्तरण गरेका हुन् । सो बितरण कार्यक्रममा डिल्ली कार्की,वडा सचिव संकर तिम्सिना,वडा सदस्य नरेश फुयाल,थारु महिला उत्थान समाजकी अध्यक्ष सिता चौधरीले मनतब्य दिदै अपाङ्गता भएकाहरुलाई राज्यबाट बिशेष प्रत्यक्ष सहयोग हुनेखालका कार्यक्रम सञ्चालन हुनुपर्ने जोड दिएका थिए ।

Image may contain: 4 people, people standing and indoor
        

 

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen