सुनिल चौधरी
झुम्का,जेष्ठ ९ । रामधुनीको डुम्राहामा बुधवार स्वस्थय शिविर सम्पन्न भएको छ । किसान कल्याण बचत तथा ऋण सहकारी संस्था ईटहरीले बिभिन्न रोग सम्बन्धि परिक्षणकालागी रामधुनी वडा नं. ९ स्थित शनिचरे माबिमा निशुल्क स्वस्थय परिक्षणको आयोजना गरेको हो ।

बिराट मेडिकल टिचिङ्ग हस्पिटल बिराटनगरको प्राबिधिक सहयोगमा हाडजोर्नि जेनरल मेडिसिन,स्त्रिरोग,रेडियोलोजिस्ट,भिडियो एक्सरे,दन्त रोग सम्बन्धि बिशेषज्ञहरुले परिक्षण गरेका थिए । परिक्षणबाट बिशेषगरी स्त्रिरोग सम्बन्धि महिलामा पाठेघरको समस्य देखिएको बताएको छ । त्यसैगरी धेरैमा हाडजोर्निको समस्या देखिएको बिशेषज्ञ टोलिका प्रमुख कृष्ण कडेलले बताए । रोग देखिएका बिरामिहरुलाई सो मेडिकलमा सहुलियतदरमा उपचारगरिने समेत कडेलले बताए ।

सहकारीका अध्यक्ष शालिकराम ढकालको सभापतित्वमा रामधुनीनगरका नगर प्रमुख जयप्रकास चौधरीको प्रमुख आतिथ्यतामा शिविर उद्धघाटन गरिएको थियो । सो शिविरबाट २ सय २५ जनाले सेवा लिएका थिए । शिविरउद्धघाटनमा वडा नं. ८ का वडा अध्यष रुद्रबस्नेत,वडा नं. ९ का घनश्याम चौधरी,त्यसैगरी कालिप्रसाद सापकोटा,एस ओ एस बालग्रामका निर्दैशस डिसि चौधरीको उपस्थिती रहेको थियो ।

Image may contain: one or more people
LikeShow more reactions

Comment

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen