Image may contain: 4 people, people standing, tree and outdoor

सुनिल चौधरी
झुम्का,फाल्गुन २३ । रामधुनीको झुम्का बजारमा दुर्घटनाको जोखिम बढदै गएको छ । पुर्व पश्चिम राजमार्गको झुम्का स्थित नहरको पुल साँघुरो भएकाले गाडिको चापका कारण दैनिक जाम हुने गरेको छ ।

झुम्का बजार स्थित राजमार्ग दायाँ वायाँ हालमा आएर राखिएका सामान र फुटपाथ पसल हटाउदा राजमार्ग बजार क्षेत्र फराकिला भएपनि पुलका कारण सवारी साधन जाम पर्ने समस्य रहिरहेको छ । पुलको पश्चिम रोडमा खाल्डो समेत भएकाले तिब्रगतिमा आएका सवारी साधन दुर्घटनामा पर्ने बताउछन् दैनिक हैरान खेप्नु परेका ट्राफिक उपेन्द् महतो । दिनभरी पुलमा जाममा पर्दा सवारी अवागमन सुचारु गर्न हैरानि खेप्नु परेको ट्राफिक महतो बताएका छन् । साप्ताहिक हटिया लागेका दिन बुधवार र सनिवार झनै समस्या हुनेगरेको बताउछन् ट्राफिक महतोले ।

खाल्डोका कारण ठुलो दुर्घटना निम्तिन सक्ने बताउछन् नजिकै पसल गर्दै आईरहेका फलफुल ब्यवसायीहरुले । पुलकै छेउ रोडमा खाल्डोका कारण राति तिब्र गतिमा आएका सवारी साधनले पलिटएको जस्तै ठुलो आवाजले तर्सिने गरीएको बताएका छन् सुरेस चौधरीले । पुल बाहेक अरु कुनै बिकल्प नरहेकाले आउजाउ गर्नमा पनि समस्या भईरहेको छ । बिकल्पकालागी रामधुनीका नगरपालिकाकोे चासो हुनु पर्ने स्थानिय ब्यापारीहरुले बताउछन् । सुनसरी मोरंग सिचाई आयोजना अन्तर्गत पुलरहेकाले खाल्डोले पुल र सडक दुवै क्षत्ति भईरहेकाले सडक बिभाग र सुनसरी मोरंग सिचाईले ध्यान दिनु जरुरीरहेको स्थानिय ब्यापारीहरुले बताएका छन् ।

Image may contain: bridge, tree, plant, outdoor and water
Image may contain: outdoor

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen