सुनिल चौधरी
बराह,पौष ११ । थारु भाषाका आधुनीक तथा लोक नृत्यलाई जगेर्ना गर्नकालागी थारु महिला सभा गउँ समिति धनपुरीले नृत्य प्रतियोगीता गर्ने भएको छ । माघी तथा तिला संक्रान्तिको अवसरमा पौष २९ गते सनिवारका दिन हुने कार्यक्रम संयोजक कौशिला चौधरीले बताईन् ।

प्रतियोगीतामा प्रथम हुने समुहलाई सिल्ड र प्रमाण पत्र सहित नगद राशि रु ५ हजारले पुरस्कृत गर्ने अयोजकले जनाएका छन् । त्यसैगरी दोस्रो र तेस्रो हुने लाई क्रमस सिल्ड र प्रमाणपत्र सहित नगद रु ३ हजार र २ हजार प्रदान गर्ने जनाएको छ । थारु पहिचान गराउने उत्कृष्ट झाकीलाई सम्मान गर्ने समेत बताइएको छ । प्रतियोगीतामा थारु भाषाको गीतमा मात्र नृत्य गर्न पाउने तथा थारु पहिचान संस्कृति झल्किने पहिरनमा नृत्य गर्नेलाई प्रथमीक्तामा राख्ने छ । प्रतियोगीतामा सहभागीकालागी पौष २७ गते सम्ममा दर्ता गराई सक्नु पर्ने संयोजक चौधरीले बताईन् ।

कार्यक्रम बराह नगरपालीका वडा नम्बर ४ धनपुरी गाउँ स्थित नहर फुटवल ग्राउण्डमा बिहान १० बजेबाट सुरुहुने संस्थाकी अध्यक्ष महेश कुमारी चौधरीले जानकारी दिएकी छन् । अयोजकले सम्पुर्ण गाउँ, टोल,क्लव,संघ संस्था,स्कुल, बोर्डिङ्गलाई सहभागीकालागी अनुरोध गरेका छन् । प्रतियोगीताकोलागी रेडियो रामधुनी ९१.९ मेगा हर्जले मिडिया पार्टनरमा रहेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen