रामधुनी वडा नं. ९ मा             स्वस्थ्य शिविर  

रामधुनी वडा नं. ९ मर्चैयामा एक दिने स्वस्थ्य शिविर तथा अति बिपन्न परिवार,बालबालिका, दलित,गरीब,अपाङ्ग सहित जेष्ठ नागरीकहरुलाई न्यानो कपडा, स्टेशनरीका सामान बितरण गरेको छ । पुर्वाञ्चल भुपु गोरखा सैनीक संघ सुनसरीको सहयोग, लायन्स क्लव अफ रामधुनी र रामधुनी वडा नं. ९ वडा कार्यसमितिको अयोजनामा दाँत, छाला र स्त्री सम्बन्धि स्वस्थ्य शिविर सञ्चालन भएको हो । प्राबिधिक सहयोग बिपि कोईराला स्वस्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठान धरानबाट २० वटा डाक्टरहरुको समुहमा सेवा प्रदान गरिरहेको थियो । स्थानियहरुलाई दाँत सफागर्ने तरिका र यसको बचावटका उपायहरु ब्ताउदै पिडितहरुको दाँत परिक्षण, उपचार तथा परामर्शकासाथ निशुल्क औषधी वितरण गरिएको थियो ।
शिविरबाट तिन सय पचास जनाले स्वस्थ्य सेवालिए भने एक सय दश जनालाई न्यानो कपडा बितरण गरेको लायन्सका अध्यक्ष हर्षलाल चौधरीले बताए । कार्यक्रममा रामधुनीका नगर उप प्रमुख सबिना चौधरी, वडा अध्यक्ष धनश्याम चौधरी,पुर्वाञ्चल भुत पुर्व सैनिक संघका अध्यक्ष राजेन्द्र श्रेष्ठ, सदस्य अरुण अग्रवाल, शिला अग्रवाल र सुधा अग्रवालले बितरण गरेका थिए । शिविर चन्द्र कमल माबि मर्चैयामा सम्पन्न भएको हो । 

न्यानो कपडा बितरण

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen