मोरंग,भदौ १८ । थारु पत्रकार संघ मोरंग शाखाले रेडियो उद्धघोषण तथा महिला साक्षरता कार्यक्रम गर्ने भएको छ । बिकास ताथा प्रवद्र्धनकालागी ग्रामिण क्षेत्रबाट पनि थारु पत्रकारहरुको उत्पादनकालागी ३ दिने रेडियो उद्धघोषण तथा महिला साक्षरता कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने मोरंग थारु पत्रकार संघका अध्यक्ष एल.एन. गच्छदारले बताउनु भयो ।
थारु महिलाहरु नेतृत्व पंत्तिमा अहिलेपनि आउन नसकिरहेको अवस्थामा उनीहरुलाई पत्रकारीताको माध्यमबाट महिला साक्षरताको तालिम दिएर समाज, समुदाय लगायत राष्ट्रियमै नेतृत्वदायी भुमीकाकालागी तालिम आयोजना गर्न लागेको कार्यक्रम संयोजक मोरंग पत्रकार संघकी उपाध्यक्ष मीना बिश्वासले बताईन् । पत्रकार संघ मोरंग र सुनसरी शाखाको झुम्कामा आईतवार बसेको संयुक्त छलफलबाट निर्णय गर्दै तालिम यहि भादौ ३० गतेबाट असोज १ गते सम्म बढी गंगा गाउँपालिकाको सभाहलमा हुने जनाएको छ । तालिममा थारु पत्रकार संघ सुनसरी शाखाका अध्यक्ष कुलदिप चौधरी,सचिव सुनिल चौधरी, मोरंग शाखा अध्यक्ष एल.एन. गच्छदार,उपाध्यक्ष मिना बिश्वासले प्रशिक्षण गराईने छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen