झुम्का साउन २८ । रातभरीको अबिरल बर्षाका कारण रामधुनीको बिभिन्न स्थानमा जलमग्न भएको छ । बाढिकाकारण रामधुनीका वडा १ र २ बढि प्रभावित बनेको छ । वडा नं १ स्थित रहेको हक्रराहा खोलाको बाढि उज्वल र टावर टोलबिकासमा पस्दा ३५ घरका सदस्यहरु प्रभावित बनेको छ । बाढीले बाटो र घरको चारै तिर जलमग्न हुदा आउजाउमा समेत कठिनाई भईरहेको स्थानिय देविलाल चौधरीले बताए । रातभरीको बर्षाले सुनसरी मोरंग सिचाईको नहरमा बाढी पस्दा झुम्का कारागार नजिक शाखा नहरको गेट भत्किएको छ । अहिले नहरमा मात्रा भन्दा बढि पानि बगी रहेको छ ।
त्यसैगरी रामधुनीको वडा न २ मा पनि बाढिका कारण घरहरु जलमग्न भएको छ । सेहरा खोलाको बाढी कुम्याहिको पस्चिमटोलमा जलमग्न बनाउदा डुबानमा परेकाहरु छिमेकीमा जान बाध्यबनेको छ । बर्षा अहिलेपनि भईरहदा रामधुनीका जलमग्न बस्तिहरुका मानिसहरु त्रसित बनेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen