स्थानीय तह कार्यान्वयनलाई आधारमानी जिल्ला कृषि बिकास कार्यालय सुनसरीले रकम बिनियोजन गरेको छ ।जिल्ला कृषि बिकास कार्यालय सुनसरीले १२ वटै स्थानीय तहका लागि रकम बिनियोजन गरेको छ ।जिल्ला कृषि बिकास कार्यालयबाट हुँदै आएका सम्पूर्ण जसो कार्य अब स्थानीय तहबाटै सम्पादित हुने भएकोले कार्यालय सोहीअनुसार बजेट विनियोजन गरेको प्राविधिक सहायक तुलसीराम चौधरीले जानकारी दिए ।जसअनुसार कार्यालयले धरान उपमहानगरपालिकाको लागि ७१ लाख १५ हजार रकम विनियोजन गरेको छ ।

 

त्यस्तै इटहरी उपमहानगरपालिकाको लागि कृषिले १ करोड २४ लाख ९५ हजार रकम विनियोजन गरेको छ ।इनरुवा नगरपालिकाको लागि ६८ लाख ९५ हजार, दुहवी नगरपालिकामा ६६ लाख २२ हजार, बराह नगरपालिकामा सबैभन्दा बढी २ करोड २८ लाख ७२ हजार रकम छुट्याइएको छ ।

त्यसैगरी रामधुनी नगरपालिकाकालागि ९९ लाख १५ हजार, कोशी गाउँपालिकामा १ करोड ३६ लाख ७५ हजार, गढी गाउँपालिकामा ७५ लाख २ हजार, देवानगञ्ज गाउँपालिकामा ७१ लख १६ हजार, बर्जु गाउँपालिकामा १ करोड ७८ हजार, भोक्राहा गाउँपालिकामा ७२ लाख ३० हजार र हरिनगरा गाउँपालिकाको लागि जिल्ला कृषि बिकास कार्यालय सुनसरीले ६६ लाख २२ हजार रकम बिनियोजित गरेको जनाएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen