रामधुनी,साउन २२ । रामधुनीको वडा नं. ३ स्थित पिप्राहा खेल मैदानमा स्कुल स्तरीय नकाउट फुटबल प्रतियोगीता हुने भएको छ । लालि गँुरास बिकास केन्द्र रामधुनीको आयोजनामा साउन २८ गते समुद्धघाटन र फाईनल खेल भदौ ५ गते हुने जनाएको छ ।
प्रतियोगीतामा रामधुनीका १३ बिध्याल्यकोे सहभागी रहेको छ । समुह “ए” मा पञ्चायन माबि पिप्राहा,नव दिप बोर्डिङ्ग स्कुल बक्लौरी,बि.एस. मोडल रामधुनी बोर्डिङ्ग स्कुल झुम्का,शिवनगर माबि शिवनगर,एल.ई.एस. बोर्डिङ्ग स्कुल झुमका ,नमुना अ स्कुल झुम्का र जनता माबि सिंगीया रहेको छ । समुह “बि” मा रामधुनी बोर्डिङ्ग स्कुल झुमका,लर्डबुद्ध बोर्डिङ्ग स्कुल झुम्का, युनिक सगरमाथा बोर्डिङ्ग स्कुल झुम्का, आदर्श माबि बक्लौरी, राईजिङ्ग स्टार बोर्डिङ्ग स्कुल बक्लौरी र युनिक एकेडेमी बोर्डिङ्ग स्कुल झुम्का रहेको छ । प्रतियोगीता प्रत्येक दिन दुई खेल हुने छ । खेल पिप्राहा खेल मैदानमा दिउसो दुई बजे देखि हुने आयोजकले जनाएको छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen