सुनिल चौधरी
झुम्का,जेठ ६ । पुर्वको पत्रकारहरुको क्षमता बिकासकालागी ईटहरीमा सुचना तथा सञ्चार मन्त्रालयको सुचना बिभागबाट ३ दिने सेवाकालिन पत्रकारीता तालिम सनिवार सम्पन्न गरेको छ । बिभिन्न मिडियामा सामाचार शाखामा कार्यरत पत्रकारहरुको सामाचार सम्पादन बिकासकालागी महाँ संघ सुनसरीको संयोजकमा सम्पन्न भएको हो ।
तालिमामा सामाचार लेखनमा आएका कठिनाई,लिड,एङ्गल तथा फिचर लेखन सम्बन्धि तालिम दिदै आचारसंहिताको बारेमा जानकारी गराएका थिए । त्यसैगरी छुट्टाछुटै रुपमा पत्रिका,टेभिजन,रेडियोमा लेख्ने सामाचार,अन्तवार्ता लिने तरिका, राष्ट्रिय स्तरमा लेखिने सामाचारको बारेमा बताएका थिए । तालिम बिजय मिश्र,शुरेस आचार्य र भिम आचार्यले तिन दिन तालिम दिएको हो । समापनमा भिम आचार्यले बोल्दै तालिम लिनु महत्व पुर्ण होईन यसलाई ब्यबहारमा उर्तार्नु महत्वपुर्ण कुरा भएको बताउनु भयो ।
तालिममा सुनसरी मोरंग,झापा र धनकुटाबाट ४० जना पत्रकारहरुको सहभागीता रहेको थियो भने समापनमा सहभागी सबैलाई सुचना बिभागबाट प्रमाण पत्र उपलब्ध गराएका थिए । रेडियो रामधुनीबाट सामाचार शाखाका प्रमुख सुनिल चौधरी र नबिन चौधरी सहभागी भएका थिए ।

 IMG_20170520_094810 IMG_20170520_095056IMG_20170518_100945

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen