झुम्का,चैत्र १९ । रामधुनी नगरपालिका वडा न ५ सान्ति टोल बिकास आज पुर्ण सरसफाई घोषणा भएको छ । युथ क्रिएशन सुनसरी र वल्र्ड भिजनको सकार्यमा भएको कार्यक्रम्मा नगपालिकाका सामाजिक बिकास शाखा प्रमुख हर्षलाल चौधरीले प्रमाण पत्र हस्तान्तरण गर्दै घोषणा गरेको हो ।
घोषणा कार्यक्रमम प्रमुख अतिथी हर्षलाल चौधरीले मनत्बय दिदै पुर्ण सरसफाई सम्बनिध,नगरका चुनौति,सफलता र समस्याकाबोरमा बताउनु भयो । कार्यकक्रम्मा युथ क्रिएशनका अध्यक्ष जितेन्द्र नायक,सरसफाई सचिवालय सदस्य झनक कार्की त्यसैगरी एक नाथ निरौला कृषण ओझा अम्बिका रिजाल लगायतकाले सरसफाईकाबारेमा बोलका थिए । सो टो. बि.स.मा १ सय ३१ घर धुरी रहेको छ भने सबैघरधुरीमा सौचालय रहेको छ । कार्यक्रम ईश्वरी प्रसाद पोख्रेको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको हो । त्यसैगरी सहकार्यमा रामधुनी नगरपालिका,खानेपानि तथा सरसफाई स्वच्छता समन्बय नगर समिति,खानेपानि तथा सरसफाई वडा समिति,वातावरण मैत्रि स्थानिय शासन समितिको रहेको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen