सिसवनी बड्हरा,फागुन ५ । मोरङको सिसवनी बडहरा गाबिसमा पुर्ण सरसफाईकालागी अभियान सुरु गरेको छ । खानेपानी तथा सरसफाई स्वच्छता समन्बय समितिको अयोजनामा गाबिस सिसवनी बडहरा, वल्र्ड भिजन ईन्टर नेशनल नेपाल मोरङ–सुनसरी र बुहउध्ेश्यीय बिकास ब्यवस्थापन सेवाको सहयोगमा चार चरणको अभिमुखिकरण दिदै अभियान सुरु गरेको हो ।
पुर्ण सरसफाईको अभियानको कार्यक्रममा चार चरणको अभिमुखिकरण बिहिवार गाबिसको सभाहलमा सम्पन्न गरेको हो । अभियानको सुरुमा नागरीक वडा मञ्च, राजनितिकदल, खानेपानि तथा सरसफाईका सदस्य,स्वयम सेविका र स्वस्थ्यकर्मिहरुलाई अभिमुखिकरण गराई गाउँ टोलमा अभियान चलाउने कार्यक्रम बिकास संयोजक प्रकाश भट्टले बताए । सरसफाईमा सहजिकरण गरीरहनु भएका भट्टले सो गाबिसको सरसफाईको अवस्था, राज्यको नितिनियम,पाँच प्लस एक सुचक समबन्धि लगायतका सरसफाईका बारेमा जानकारीगराई रहेका छन् । भट्टका अनुसार रामधुनीभासि नगरपालिका जस्तै यस गाबिसमा पनि सरोकारवाला पक्षले चासो लिएको बिषय बस्तु रहेको बताए । सिसवनी बड्हरा यस भन्दा पहिले खुल्ला दिशा मुक्त गाबिस घोषण भई सकेको अवस्था रहेको छ ।

 Photo3263 Photo3271 Photo3262Photo3258

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen