झुम्का,माघ २० । कोशी अञ्चल स्तरीय सौन्दर्य प्रतियोगीता मिस कोशि २०१७ अन्तर्ग सिजन थ्रिकालागी प्रजिता चौधरीले भोटकालागी अनुरोध गरेकी छिन् । मिडिया म्यानेजमेन्ट प्रालिको आयोजनामा बिराटनगरमा भईरहेको मिस कोशि २०१७ मा मिस पपुलरको उपाधिकालागी चौधरीले भोटकालागी अनुरोध गरेकी छिन् । सिजन थ्रिकालागी प्रजिता चौधरी मिस कोशी कन्टेस्टेन्ट नम्बर २३ मा रहेकी छिन् ।
प्रजिता चौधरी रामधुनीभासि वडा नं. २ झुम्काकी स्थानिय वासिहुन् । चौधरीलाई भोटकालागी मोबाईल मार्फत म्यासेज बक्समा गएर एम.के. एसपेस २३ टाईपगरी कोड नं. ३३००१ मा सेन्ड गर्दा सिधै प्रजिता चौधरीलाई भोट हुने छ ।त्यसैगरी तपाईले युटुबबाट पनि भोटिङ्ग गर्न सकिने छ । युटुबकालागी मिस कोशी २०१७ कन्टेस्टेन्ट नम्बर २३ प्रजिता चौधरी टाईप गर्दा आएको भिडियोमा लाईकगरी भोट दिन सकिने छ । भोट अहिले खुल्ला गरीएको छ । तपाईको एक भोट मुल्यवानको नारा सहित थारु महिला उत्थान समाजले भोटकालागी अभियान चलाईरहेको छ । मिस पपुलरको उपाधिकालागी प्रजिता चौधरीलाई सबैले भोटगरी जिताउनकालागी उत्थन समाजकी अध्यक्ष सिता चौधरीले पनि अनुरोध गरेकी छिन् ।

16487662_296310894121383_7069731767704456706_o

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen