Photo3109सुनिल चौधरी
झुम्का । झुम्का जेसिजले सुक्रवार ११ औ पदस्थापन तथा पुरस्कार वितरण समारोहबाट सन् २०१७ कालागी जेसी प्रकास चन्द बस्नेतलाई अध्यक्ष पदमा पदस्थापन गरेको छ । सन् २०१६ का अध्यक्ष जेसी राजेन्द्र न्यौपानेले बस्नेतलाई कार्यभार हस्तान्तरण गर्दै सपथग्रहण गराउनु भयो । शान्ति सुशासनकालागी युवा नेतृत्व भन्ने मुलमन्त्रका साथ अगाडि बढेका युवाहरु नेतृत्व भित्र पनि नेतृत्व खोज्ने जेसिज अभियानमा अन्तर्गत झुम्का जेसिजको पदस्थापन तथा पुरस्कार वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
सोही क्रममा जेसी बस्नेतले बर्ष २०१७ का सदस्यहरुलाई सपथ ग्रहण गराउनु भएको थियो । बर्ष २०१७ को महा सचिवमा रविन बराल त्यसतै उपाध्यक्षमा जेसी अनिल लिम्बु, जेसी बिनोद कोईराला, बिकास बिष्ट,बलराम चौलागाई रहनु भएको छ ।
कार्यक्रममा जेसिजका उत्कृष्ट सदस्य तथा बिभिन्न क्षेत्रमा योगदान दिएका जेसी बिकास बिष्ट,जेसी बिनोद कोईरालालाई सम्मान गरेको हो । त्यसैगरी सामुदायीक बिधयालयबाट एस.एल.सी.मा छात्रा तर्फ उत्कृष्ट बिध्यार्थी मधुकुमारी चौधरी र छात्र तर्फ सतिष चौधरीलाई नगद रु दुईहजार पाँच सयका दरले दुवैलाई सम्मान गरेको हो । आर्थिक अवस्था कमजोर भएकाहरुलाई समेत कम्बल बितरणगरीएको छ ।

Photo3099 Photo3092 Photo3094 Photo3095 Photo3088Photo3097 Photo3100 Photo3102 Photo3105

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen