५ पौष, लोहनी । ईटहरीको लोहनी स्थित करारमा जग्गा लिएर तिन वर्ष देखि सञ्चालन गर्दै आएको एक कृषि फर्ममा जग्गा धनिबाटै क्षत्ति बेहोर्नु परेको छ । सम्झौता सक्नु भन्दा अगाडीनै हटाउन खोज्ने जग्गाधनि गौतम चौधरीले डकैती शैैलिमा आएर भुरुक्वा कृषि फर्मलाई क्षत्ति पुरयाई लुटपाट गरेको फर्मका प्रोप्राईटर शैलेन्द्र चौधरीले हाम्रा सहकर्मी मुकेश चौधरीलाई बताए ।

फर्ममा रहेका कामदारलाई जग्गा धनीले सोमवार दिउँसो ४ बजे धम्किदिदै आफनो जग्गाबाट फर्मलाई हटाउन भन्दै त्याहा रहेका सामाग्रीहरु लुटपाटगरी खोरलाई समेत भत्तकाएको कामदार श्री राम मुखियाले बताए । मुखियाका अनुसार सुत्ने खाट,कुखुरालाई खुवाउने भाडा,तिरपाल लगायतका सामााग्रीहरु लगेको त्यसैगरी बिजुलीको तार र ईन्भटरको तार समेत चुडाई दिएको मुखियाले जानकारी गराएका छन् । मुखिया र देवकी मुखिया श्रीमान् श्रीमती दुवैजना सो फर्ममा काम गर्दै आएका हुन् ।

ईटहरी १५ लोहनीमा एक बिगहा जमिन शैलेन्द्र चौधरीले साझेदारीमा तिन बर्ष अगाडी स्थानिय गौतम चौधरी संग सम्झौता गरीएको थियो । सो एक बिगाहा जग्गामा ब्यवसायीक तरकारी खेती, फर्ममा बाख्रापालन,कुखुरापालन गदै आएका थिए । सम्झौता अगावै फर्मलाई क्षत्ति पुरयाई हटाउन खोज्ने र लुटपाटगर्ने जग्गा धनी चौधरीलाई कारवाहिकालागी माग गर्दै स्थानीय प्रहरी बिट लोहनीमा जाहेरी दिएको हाम्रा सहकर्मि मुकेश चौधरीले बताए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen