सुनिल चौधरी
Photo2525रामधुनीभासि कार्तिक ३ / रामधुनीभासीको श्री जन चेतना युवा क्लव कुम्याहीको आयोजनामा आज देखि सुरुभएको नवौ जिल्ला स्तरिय नकाउट फुटबल प्रतियोगीताको उद्धघाटन खेलमा जब्दि क्लव लबिपुरलाई २ का बिरुद्ध ४ गोल गर्दै एकम्बा क्लवले जितेको छ । प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा एकम्बाले पहिलो हाफमा २ गोल र दोस्रो हाफमा २ गोल गर्दै ४ गोलले जितेको हो ।

पहिलो हाफको खेलकमा जब्दि क्लव लबिपुरले पहिलो गोल गर्दै अग्रता लिएको थियो । केहि छिनमै एकम्बाका खेलाडी योगेन्द्र चौधरीले पहिलो गोल गर्दै बरावरी गरे । एकम्बाले आफनो पक्षमा खेल राख्दै भोला चौधरीले सहज रुपमा थप १ गोल गर्दै १–२ गोलको अग्रता दिलाए । दोस्रो हाफमा जब्दि क्लव लबिपुरले थप एक गोल गरे । लगतै एकम्बाका खेलाडी योगेन्द्र चौधरी र अमित चौधरी एक एक गोल गर्दै ४ गोलले जित हात पारेको छ । आजको खेलमा म्यान अफदि म्याच एकम्बाका दुई गोलकर्ता योगेन्द्र चौधरी भएको आयोजक समितिले जनाएको छ ।

नकाउट फुटबल प्रतियोगीताको उद्धघाटन खेलमा खेल बिकास समिति नगर अध्यक्ष लेखनाथ बास्तोला भोलाले एम्पायर शुरेन्द्र श्रेष्ठलाई फुटबल हस्तान्तरण गर्दै उद्धघाटन गर्नु भयो । नकाउट फुटबल प्रतियोगीताको उद्धघाटन गर्दै भोलाले कालीझोडाको रामधुनी सामुदायीक बनमा रहेको फिल्डलाई स्तर उन्तीकालागी फुटबल प्रतियोगीता गर्नु पर्ने बताउनु भयो । कुम्याहीका स्थानिय र युवाक्लवले साथ दिए कुम्याहीमा खेलाडीहरुको उत्पादन र खेलमय बनाउन साथ सहयोग रहने नगर अध्यक्ष भोलाले प्रतिबद्धता जनाउनु भयो ।

कार्यक्रममा बिशेष अतिथी धमौरीका समाज सेवि खुसिलाल ठाकुर ,अतिथीहरुमा खेबिस नगर सचिव अर्जुन चौधरी,साबिक सिंगीया गाबिस निबर्तमान उपाध्यक्ष रामनारायण चौधरी लगायतका अतिथीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । उद्धघाटन कार्यक्रम खेलकुद आयोजक समितिको संयोजक राजकुमार चौधरीको सभापतित्वमा भएको हो । नकाउट फुटबल प्रतियोगीता रामधुनीभासि वडा नं. ८ कुम्याही स्थित रहेको श्री संकर प्राबिको खेल मैदान भईरहेको छ । भोलीको खेल हसनपुर क्लव बिरुद्ध सकबनि क्लवको हुने आयोजक समितिले जनाएको छ ।

 Photo2517 Photo2518 Photo2521 Photo2529 Photo2531 Photo2532Photo2534Photo2539     Photo2535Photo2533Photo2528 Photo2510Photo2526  Photo2524

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen