सुनिल चौधरी 

Photo2479रामधुनीभासि, कार्तीक २ /नेपालीहरुको महान चाँड बिजया दशमी,शुभ दिपावली,छैठ,म पुजाँ,लोसारको अवसरमा आज नेकपा एमाले रामधुनीभासि नगर संगठनले शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । बैकल्पिक केन्द्रिय सदस्य धर्मराज निरौलाको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको नगर अध्यक्ष डेगराज फुयालले जानकारी दिनु भयो ।    
कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दैै प्रमुख अतिथी निरौलाले एकता सदभाव,संबिधान कार्यब्यन,आर्थिक समृदिकोलागी पार्टि अगाडी बढनु पर्ने धारणा ब्यक्त गर्दै नगरवासीहरुलाई समृदिको शुभकामना दिनु भयो । त्यसैगरी प्रदेश नम्बर ३ का सदस्य भिमराई नगर सचिवालय संयोजक संकरलाल चौधरी,प्रदिप खनाल ,नगरपालिका प्रतिनिधि हर्षलाल चौधरी लगायका अतिथीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा प्रत्येक वडाका ईन्चार्ज शाखा प्रमुखहरुले शुभकामना मन्तब्य राखेका थिए । वडा नं. १ बाट बिषणु प्रशाद सुबेदि, २ बाट खगेन्द्र काफले, ३ बाट पर्शुराम चौधरी,४ बाट अन्तराम चौधरी,५ बाट केदार श्रेष्ठ, ६ बाट बुधनारायण चौधरी, ७ बाट लक्षमण चौधरी, ८बाट राजकुमार चौधरी,९ बाट मोहन कोईराला र वडा नं. १० बाट कमल कार्कीले शुभकामना मन्तब्य राखेका हुन । कार्यक्रम नगर अध्यक्ष डेगराज फुयालको सभापतित्वमा भयो भने कार्यक्रममा उघोषण बिमल गुरागाईले गर्नु भएको हो ।Photo2473Photo2484Photo2475Photo2482Photo2483

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen