IMG_20160831_092154झुम्का,भदौ १६/ सिप बिकास र स्वरोजगारकालागी समुदाय र सरोकारवाला निकायहरु संग बुधवार परामर्श तथा छलफल भएको छ । युथ क्रिएशन सुनसरी र वल्र्डभिजन ईन्टरनेशनल नेपाल मोरंग सुनसरी क्षेत्र बिकासको सहयोगमा युवाहरुमा उधमशिल्ताकालागी रामधुनीभासिमा छलफल भएको हो ।छलफलमा समुदाय तथा सरोकारवालाहरुले युवाहरुलाई सिप र तालिमले मात्रै उधमशिल्ता बन्न नसक्ने बताएका छन् । यसकालागी तालिम संग संगै उधमशिल्ता बन्न उनीहरुमा प्रेरीत गर्ने खालका जनचेतनाहरु आवश्यक रहेको बताउनु भयो । यसै सन्दर्भमा गैरसरकारी संसथा युथ क्रिएशनले गरेका कृयाकलापहरु सराहनिय रहेको बताउदै गुणस्तरीय सिपकालागी थप सहयोग स्थानिय निकायले पनि बेहोर्नु पर्ने दक्षशिप प्रशिक्षण केन्द्र ईटहरीका केन्द्र प्रमुख सुमन शाहले सुझाव दिनु भयो ।
त्यसैगरी उपस्थित कृषकहरुले वास्तविक किसानलाई पहिचानगरी सरकारी तथा गैरसरकारी संस्थाहरुले उचित सहयोग गर्नु पर्ने बताएको छ । राज्यको निति र फितलो कार्यन्ब्यनका कारण दिनप्रतिदिन कृषक मारमा पर्दै गएकाले स्थानिय निकायका कर्मचारीहरुलाई अगुवा कृषकहरुले गुनासो गर्नु भयो ।
छलफलमा चाँदबेला गाबिसका सचिव गोपाल खतिवडा,रामधुनीभासि नगरपालिकाका योजना प्रमुख हर्षलाल चौधरी,जिल्ला कृषि बिकासका नन्द किशोर शाह,जिल्ला पशुसेवा कार्यलयका राजेन्द्र प्रसाद चौधरी,वल्र्डभिजनका पंकज शाह, किरण कार्की लगायतका सरोकारवालाहरुको उपस्थती रहेको थियो ।
युथ क्रिएशन सुनसरी र वल्र्डभिजन ईन्टरनेशनल नेपाल मोरंग सुनसरी क्षेत्र बिकासले सुनसरीको ६ वटा गाबिसमा सिप बिकास र स्वरोजगारकालागी कार्यगर्दै आएको छ ।

IMG_20160831_123651IMG_20160831_104144

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen