विराटनगर, भाद्र ४ /पूर्व क्षेत्र अन्तर्गत विभिन्न जिल्लाहरुमा शुक्रबार भएको सवारी दुर्घटनामा पाँच जना घाइते भएका छन्।

मोरङः मोरङको मधुमल्ला-३ तोरीबारी स्थित भित्रि सडक खण्डमा को २३ प ६५४७ नम्बरको स्कुटर अनियन्त्रित भई दुर्घटना हुँदा स्कुटर चालक पथरी-शनिश्चरे-८ की सरीता राई घाइते भएकी छिन्। घाइते राईको साझा अस्पताल मधुमल्लामा उपचार भईरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय मधुमल्लाले जनाइएको छ। त्यसैगरी मोरङको हमरदह-३ मा को १ ख ३०१३नम्बरको स्कुल बसले को १३ प १९३० नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिदा मोटरसाईकल चालक मोरङ हसन्दह-५ बस्ने बिनोद अमात र पछाडी सवार सोही ठाउँका बिरेन्द्र साह घाइते भएका छन्। घाइते दुवैको मोरङ सहकारी अस्पताल विराटनगरमा उपचार भइरहेको छ भने ठक्कर दिने बसका चालकलाई इलाका प्रहरी कार्यालय रंगेलीले नियन्त्रणमा लिएको छ।

सुनसरीः सुनसरीको ईटहरी-१२ स्थीत खनार चौकमा विराटनगरबाट ईटहरीतर्फ जादै गरेको को १७ प २४९५ नम्बरको मोरटसाइकलको ठक्करबाट नामथर नखुलेकी अन्दाजी ५५ बर्षिया महिला घाइते भएकी छिन्। घाइते महिलाको न्युरो अस्पताल विराटनगरमा उपचार भइरहेको छ भने ठक्कर दिने मोटरसाइकलका चालकलाई प्रहरी चौकी खनारले नियन्त्रणमा लिएको छ।

सप्तरीः सप्तरीको भारदह-१ मा पूर्वबाट पश्चिमतर्फ जादै गरेको स ३ प २३०५ नम्बरको मोटरसाइकलले ठक्कर दिँदा साइकलयात्री सोही ठाउँका अभिमनु रामी घाइते भएका छन्। घाइतेलाई विपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरान लगिएको छ भने मोटरसाइकल चालकलाई इलाका प्रहरी कार्यालय भारदहले नियन्त्रमा लिएको छ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen