प्रकाशपुर साउन ११ –अविरल बर्षाको कारण सुनसरीमा घरहरु डुवानमा परेको छ भने परिवारहरु बिस्थापित भएको छ । प्रकासपुरमा बाहुनि खोलाको पानी अनियन्त्रीत भई मानव वस्तीमा पानी पस्दा परीवार बिस्थापित भएको हो । प्रकासपुरका वार्ड नं. १ र ७ मा पानी पस्दा ५ घर परीवार बिस्थापित भएको जनाएको  छ। त्यसैगरी कप्तानगंज ९ को दिव्य मा.वि.मा मरीया खोलाको पानी अनियन्त्रीत भई पानी स्कुलमा पस्दा पठनपाठनमा बाधा परेको छ ।,

,prakashpur-duban-88
बविया १ र ६ नम्बरमा सुनसरी खोलाको पानी अनियन्त्रीत भई ३५ घर डुबानमा परेको छ ।यसै गरी सुनसरी को डुम्राहा – २ र भोक्राहा – ३ जोडने सुनसरी खोलामा अबस्थित झोलुङगेपुल डुम्राहा ९ बस्ने हरेराम मण्डलको खेत बाट निकास भई आएको पानीले उक्त पुलको पिलर कटान गरिरहेको देखि स्थानिय बासी र प्रहरी द्धारा पानी अन्यत्रबाट निकास गर्ने कार्य भएको जिल्ला प्रहरी कार्यलयले जनाएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen