झुम्का असार २९ – रामधुनीभासि नगरपालिकाले एकिकृत सम्पति कर सम्बन्धि १५ दिने सुचना जारी गरेको छ । नगरपालिका क्षेत्र भित्र बसोवास नगर्ने करदाताहरुले नगरपालिका वा सम्पति रहेको वडा कार्यलयमा तथा नगरपालिका भित्र स्थाई बसोवास भएका करदाताहरुले एकिकृत समपतिको मुल्याङ्कन गरी नगपालिकामा पेश गर्नकालागी सुचना जारी गरेको हो ।IMG_20160513_083543

स्थानिय स्वयत शासन ऐन २०५५ को नियम १४० तथा नियमावलि २०५६ को नियम २७६ बमोजिम बनेको एकिकृत सम्पति कर ब्यवस्थापन निर्दैसिका २०७२ को अधिनमा रहि असार २१ गतेको मुल्याङ्कन समितिको बैठकको निर्णय अनुसार सुचना जारी गर्दै स्वयम सेवकमार्फत नगर पालिकामा पेश गर्न भनिएको हो । एकिकृत समपति कर पेश नगर्ने करदाताहरुलाई निर्दैशिका २०७२ अनुसार दण्ड सजाय हुने नगरपालिकाले जनाएको छ । एकिकृत समपत कर भननाले नगर क्षेत्रको जग्गा र त्यसतो जग्गामा बनेको भवन,सेड,ग्यारेज जस्ता भौत्तिक संरचना रहेको जनाएको छ । यो करको दायरामा नगर क्षेत्र भित्र आफनो स्वामित्वमा जग्गा वा संरचना भएका समपुर्ण ब्यक्तिहरु पर्ने हुन्छ ।

एकिकृत समपतिमा नगरपालिकाले गरेको मुल्याङ्कन माथिकरदातालाई चित्त नबुझेमा बिजक प्राप्त भएको ३५ दिन भत्र नगरपालिका प्रमुख समक्ष लिखित उजुरी दिन सकिने छ ।बिस्तृत जानकारीकालागी फोन नं. ०२५५६२००५ र ०२५५६२५६६ मा समपर्क राख्न तथा रामधुनीभासी नगरपालिका कार्यलयमा सम्पर्क राख्नु होला ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रामधुनी आईडलको यस शनिबार श्रावण ३१ गतेको फाइनल राउण्डमा कला चाम्लिङ् राई विजेता Download Listen
कार्यक्रम मेरो अभिव्यक्ति, प्रत्येक शनिबार दिउँसो २ बजेदेखी ३ बजे सम्म Download Listen
कार्यक्रम के म तिम्रो साथी बन्न सक्छु Download Listen
Ramdhuni Samachar of 3 pm Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-३ नबिन, खगेन्द्र सुब्बा जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-२ नबिन, बिष्णु चौधरी जी को साथ Download Listen
“मेरो अभिव्यक्ति” एपिसोड-१ हेमन्त/नबिन दिनेश जी को साथ Download Listen
All-station-ID-radio-amdhuni-91.9-mhz-final-by-aashif-tharu.mp3 Download Listen
sabda sangeet final by aashif tharu falgun 15 Download Listen